SPRAWNOŚĆ I POGODA DUCHA – warsztat maha jogi ZIMOWE WZMOCNIENIE, 12.12.2021

SPRAWNOŚĆ I POGODA DUCHA – warsztat maha jogi  ZIMOWE WZMOCNIENIE, 12.12.2021

Maha Joga to radosna, odmładzająca forma jogi, która poprzez koordynację i integrację na poziomach fizjologicznym i mentalnym wzmacnia system immunologiczny i harmonizuje układ hormonalny, dając zdrowie oraz siłę.

Dynamika maha jogi doskonale przygotowuje układ nerwowy i powięziowy do wykonywania bardziej zaawansowanych asan, pozwala stopniowo rozwijać się w jodze i robić stopniowe postępy w praktyce. Praktyka maha jogi jest korzystna na każdym etapie zaawansowania w jodze.

 

PLAN WYDARZENIA:

18.00 – 19.30 – VINYASA-KRAMA

19.30 – 19.45 – przerwa

19.45 – 21.15 – ćwiczenia i zadania oddechowe

Prowadzący:

Włodzimierz Łagodzki – uczy jogi od ponad 35 lat. Zawodowo realizował się także jako filozof, tłumacz, redaktor naukowy i merytoryczny. Jego obecne podejście do jogi jest wynikiem długotrwałych studiów jogi oraz praktyk różnych ścieżek jogi u mistrzów indyjskich. Zaadaptował i dopracował unikalny system maha jogi polegający na ćwiczeniach koordynujących uwagę, oddech i ruch ciała, dających w efekcie stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Naucza także I i II serii astanga jogi. Joga jest dla niego umiłowaniem mądrości i mądrością miłowania, dążeniem i osiągnięciem, formą i wypełnieniem. Jest wybitną postacią w świecie jogicznym, osobą z wielką pasją do praktyki i uczenia do jogi, zawsze z otwartym sercem dzieli się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.

 

CENA: 130 zł

KUP TUTAJ  (kliknij, a następnie kliknij w kafelek z zajęciami w grafiku i zaloguj się)

 

MIEJSCE:  

Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313, I piętro

 

CO ZABRAĆ:

– wygodny strój

– własną matę (lub można nabyć matę w Joga Żoliborz)

 

INFORMACJE

tel. 732 999 600, 534 923 923

renata.sokolowska@joga-joga.pl