Poddąbie SŁOWINIEC

Poddąbie SŁOWINIEC

Najbliższe wyjazdy

Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy SŁOWINIEC oferuje komfortowe pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, wyposażone w łazienkę, telewizor i czajnik elektryczny.  Na dużym, ogrodzonym terenie należącym do ośrodka (1,5 ha) znajduje się: basen rehabilitacyjny, baza rehabilitacyjna, parking na 100 samochodów, mini-orlik (piłka nożna, koszykówka), miejsce do biesiady przy ognisku. Cały teren ośrodka objęty jest dostępem do darmowej sieci WiFi. stołówka (na parterze z podjazdem dla wózków), plac zabaw dla dzieci, świetlica z kominkiem i tablicą multimedialną, piłkarzyki, boisko do piłki nożnej, siatkówki, badmintona, stoły do tenisa stołowego, biblioteka, wypożyczalnia rowerów.

Poddąbie to niewielka miejscowość położona tuż nad morzem, na malowniczym odcinku wybrzeża, w połowie odległości pomiędzy Ustką a Rowami. Ma niepowtarzalny klimat przytulnej nadmorskiej osady. To wymarzone miejsce na urlop dla ceniących ciszę, spokój i nieskażoną przyrodę. Przepiękne bukowo-sosnowe lasy, wysokie brzegi (klify), czyste plaże, ciekawe szlaki piesze i rowerowe, to główne atrakcje, jakie czekają na turystę.

Na wschód od miejscowości, w Rowach, rozpoczyna się Słowiński Park Narodowy, na zachód znajdują się niezwykłe miejscowości „Krainy w Kratę”, na południe pasmo wzgórz morenowych z magiczną górą Rowokół. Znajdujące się niedaleko Kluki, oferują niezrównany skansen wsi Słowińskiej. Atrakcją Poddąbia jest także grobowiec megalityczny i pozostałości kamiennych kręgów sprzed 5 i 3 tysięcy lat.

Wyjazdy, które się tu odbyły

1 2 3 4