Stypendium

STYPENDIUM JOGA-JOGA.PL

Jeśli zastanawiasz się nad uczestnictwem w kursie, ale wahasz się ze względu na trudną sytuację finansową – napisz do nas WNIOSEK O STYPENDIUM. Spośród każdej dziesiątki uczestników kursu na koniec kursu wybierzemy 1 osobę, która wyróżniała się zaangażowaniem, frekwencją i przygotowaniem do zajęć. Otrzyma ona zwrot 50% kosztów kursu.

Przy 10 i więcej do 19 uczestników, którzy ukończą kurs będzie to 1 osoba.

Przy 20 i więcej do 29 uczestnikach którzy ukończą kurs będą to 2 osoby.

Przy 30 uczestnikach, którzy ukończą kurs będą to 3 osoby

Warunkiem wzięcia udziału w programie STYPENDIUM JOGA-JOGA.PL jest wcześniejsze ( przed przystąpieniem do kursu ) wysłanie do nas wniosku o stypendium.

STYPENDYSTKI

II Edycja 2019/2020

Anna Jakóbczyk

Przyznane stypendium 4750 zł

“To był dla mnie niesamowity rok, z dużą ilością wyzwań i ogromem pozytywnej energii, która napędzała mnie przez wszystkie miesiące trwania kursu. Do tej pory joga była dla mnie jedynie gimnastyką, natomiast zajęcia na Kursie Nauczycielskim Jogi Integralnej otworzyły mi oczy na duchowy aspekt jogi, za co jestem niezwykle wdzięczna. Chciałabym wyrazić również wdzięczność za otrzymane stypendium, które jest dla mnie ogromną niespodzianką. Dziękuje za niezwykle efektywny i cudowny czas.”

Joanna Bednarczyk

Przyznane stypendium 4950 zł

“Otrzymane stypendium joga-joga.pl International Integral Yoga Instytute jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Uważam, że wszyscy uczestnicy tak samo na nie zasługiwali- każdy z nas włożył ogrom pracy i walczył o lepsze jutro. Joga to dla mnie styl życia, jest obecna ze mną wszędzie i wierzę że zawsze tak będzie”. 

Katarzyna Dwulit

Przyznane stypendium 4950 zł

“Sama w to jeszcze nie wierzę- otrzymałam stypendium Joga-Joga.pl i International Integral Yoga Instytute. Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się przyjść na jogę i podążam tą drogą. Jestm ogromnie wdzięczna swoim nauczycielom”.

I Edycja 2018/2019

Monika Ziółek

Przyznane stypendium 4000 zł

Luiza Wrochna

Przyznane stypendium 4500 zł

Agata Głuch

Przyznane stypendium 4000 zł