Szczyrk HOTEL ZAGROŃ

Szczyrk HOTEL ZAGROŃ

Najbliższe wyjazdy

Hotel Zagroń – Ośrodek Turystyczno-Sportowy posiadający w pełni wyposażone zaplecze wypoczynkowe i konferencyjne. Położony na zboczu Klimczoka w kierunku Szczyrku Biła i szlaków turystycznych wiodących na przełęcz Karkoszczonka, Świniarki, szczyt Trzy Kopce i Klimczok.

Do dyspozycji Gości są pokoje typu standard oraz Premium, w tym pokoje 2 osobowe, 4 osobowe typu studio – dwupokojowe, a także apartamenty różnych kategorii. Pokoje z możliwością zakwaterowania osób dodatkowych. Większość pokoi z balkonami, z widokiem na Skrzyczne.

Strefa  sportu i relaksu: Składa się na nią całoroczny basen kryty o wymiarach 6x12m, głębokość 1 – 1,8 m.  wyposażony w bicze wodne, masaż podwodny i  jacuzzi, oraz trzy rodzaje saun – sucha, mokra i infra red. W hotelu znajduje się także pełnowymiarowa sala gimnastyczna, siłownia, stół bilardowy i stół do ping-ponga.

Map Unavailable

Wyjazdy, które się tu odbyły

Opinie

To mój pierwszy tego typu wyjazd i jestem zachwycona! Świetne zakwaterowanie i piękna okolica, jednak najbardziej jestem zadowolona z zajęć jogi -  duża pomoc ze strony prowadzącego.
Diana, Olsztyn
Jestem po raz drugi na wyjeździe z Panem Januszem i tak, jak za pierwszym razem wyjeżdżam bardzo zadowolona. Wiedza i podejście do zajęć na bardzo wysokim poziomie.
Ewelina, Kraków
Wyjazd z jogą do Szczyrku był świetną rehabilitacją dla mojego kręgosłupa! 🙂
Ania, Warszawa
Genialnie prowadzone zajęcia, wspaniałe masaże i serdeczna atmosfera sprawiają, że chce się z Wami jeździć po całej Polsce.
Marta ze Śląska
Program Joga dla kręgosłupa rewelacyjny! - idealne zestawienia asan. Przepiękny widok z hotelu, bardzo dużo atrakcji na popołudniowy czas wolny - super!
Anna, Warszawa
Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm Pana Janusza. Polecam!
Danuta, Łańcut
Pan Janusz - REWELACYJNY INSTRUKTOR!! Z pewnością nie jest to mój ostatni wyjazd z jogą.
Iwona, Kraków
Bardzo dziękuję, że mogłam spędzić ten czas w świetnym towarzystwie oraz  z profesjonalnym nauczycielem - mam nadzieje, że to będzie mój początek 🙂
Magda, Warszawa