Wierchomla ***SKI&SPA RESORT

Wierchomla ***SKI&SPA RESORT

Najbliższe wyjazdy

Hotel*** Wierchomla SKI&SPA Resort to doskonale wyposażony kompleks turystyczny o wysokim standardzie. Obiekt dysponuje pokojami dwuosobowymi (każdy wyposażony jest w łazienkę, telewizor oraz internet).

Na chętnych czeka basen kryty, jacuzzi, solarium oraz salon SPA z licznymi zabiegami kosmetycznymi i zdrowotnymi.

Hotel Wierchomla jest laureatem akcji Hotel Przyjazny Rodzinie i posiada wszelkie udogodnienia dla dzieci, m.in. łóżeczka, wanienki, nocniki, podnóżki, nianie elektroniczne, podgrzewacze do butelek, wysokie krzesełka itp. Poza tym zapewnia liczne atrakcje dla najmłodszych: salę zabaw, kącik z grami komputerowymi, kącik zabaw w restauracji, brodzik na basenie, a nawet specjalne zabiegi spa dla najmłodszych.

Wierchomla Mała to malownicza, górska miejscowość położona w Beskidzie Sądeckim. Turystów przyciąga tu bogaty krajobraz Popradzkiego Parku Krajobrazowego, zielone lasy pełne grzybów i jagód, niepowtarzalna, spokojna atmosfera oraz piękne widoki z górskich szczytów. Łagodne, mało oblegane szlaki idealnie nadają się do rodzinnych wycieczek i spokojnych spacerów, bardzo popularne są tu także wyprawy rowerowe oraz nordic walking.

Dla tych, którzy mają niespożyte pokłady energii Wierchomla ma do zaoferowania miasteczko linowe, quady, wypożyczalnie rowerów i kijków do nordic walking, boiska, korty tenisowe siłownię, i wiele innych atrakcji. Dzieci też nie będą się nudzić – czeka na nich duży, nowoczesny plac zabaw oraz przedszkole i mnóstwo kreatywnych zabaw.

Warto wybrać się na zwiedzanie najbliższej okolicy, która ma wiele do zaoferowania: przepiękna Dolina Popradu oraz miejscowości słynące z źródeł wód mineralnych i uzdrowisk (Muszyna, Krynica, Piwniczna, Szczawnica). Rejony te słyną również z zabytkowych drewnianych cerkwi i innych pozostałości architektonicznych po kulturze Łemkowskiej.

Loading Map....

Wyjazdy, które się tu odbyły

1 2

Opinie

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym jogowym wyjeździe. Świetne zajęcia jogi, pyszna kuchnia i dobrze rozplanowany czas. Mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy!
Karolina, Rumia
Jestem bardzo zadowolony z poziomu zajęć - odpowiedni dla każdego poziomu zaawansowania. Super hotel. Mimo pandemii była świetna organizacja!
Olek, Rumia
Wszystko było idealnie! Na pewno będę chciała powtórzyć wyjazd w przyszłości.
Joanna, Warszawa
To cudowne uczucie - wyjechać ze świadomością, że chce się dalej ćwiczyć i nie poddawać mimo trudności!
Sławka, Grójec
Jeśli Jogę od czegoś warto zacząć, zacznij od Janusza i Włodka! 🙂
Krzysztof, Piotrków Trybunalski
Świetny dobór kadry. Janusz i Włodek to profesjonaliści. Dziękuję za tydzień z Jogą - chętnie podejmę kolejne wyzwanie.
Agnieszka, Piotrków
Fajne ćwiczenia oddechowe, profesjonalne zajęcia jogi w formie ''fizjo-sportowej'' 🙂
Ania, Warszawa
Świetne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające całe ciało. Ogromny plus za zajęcia z oddychania metodą Butejki z fantastyczną, profesjonalną Anią
Marta, Londyn
Sympatyczna atmosfera, pyszne jedzenie, piękna okolica. Zajęcia z jogi rewelacyjne. Hotel o wysokim standardzie, blisko gór.
Ola