JESIEŃ Z JOGĄ 2024 :: 4 DNI :: AUGUSTÓW:: A-J

JESIEŃ Z JOGĄ 2024 :: 4 DNI :: AUGUSTÓW:: A-J
2 października 2024 - 6 października 2024

Augustów – miasto otoczone dziewięcioma jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską. Wodna stolica północno-wschodniej Polski, doskonałe miejsce na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem, katamaranem czy gondolą. Aktywnie czas spędzą tu biegacze, rowerzyści, pasjonaci jazdy konnej czy nordic walking. Malownicze widoki, czyste powietrze i woda w jeziorach, relaksujące lasy sosnowo-świerkowe, nienaruszona natura i życzliwi mieszkańcy. W 2014 r. Augustów został uhonorowany tytułem „Najmilszego miasta w Polsce”.

Hotel – Uzdrowisko Augustów Medical SPA położony jest na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko – to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Hotel oferuje szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych oraz rytuałów spa.

Joga

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniające i rozciągające ciało, regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące,pomocne przy problemach z kręgosłupem. Wyjątkową cechą jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości, prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA to zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem asan ukierunkowanych na pracę kręgosłupa, łopatek i miednicy. Zajęcia szczególnie polecane dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz z dolegliwościami kręgosłupa. Regularne ćwiczenia pozwalają wzmocnić odpowiednie mięśnie, skorygować postawę, rozluźnić nadwyrężone obszary pleców.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które ćwiczą już jogę, jak i dla początkujących. Zapewniamy dwie sesje jogi po 1,5 godziny – rano i po południu oraz poranne ćwiczenia oddechowe trwające pół godziny.

Turnus rozpoczyna się  o godz. 16.00, kończy o godz. 11.00

Nauczyciel

Hania Onifade

Hania Onifade – specjalistka od jogi dla kręgosłupa, fizjoterapeutka i terapeutka naturalna. Stale pogłębia wiedzę na temat ruchu, oddechu, oczyszczania, odżywiania i głębokiego kontaktu z naturą. Prowadzi ćwiczenia ruchowe i oddechowe, między innymi: kinezyterapię w placówkach medycznych i społecznych, gimnastykę leczniczą, ćwiczenia jogi, aerobowe ćwiczenia rytmiczne. Jest autorką książki „Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu. Usuń stres, niedotlenienie, toksyny” oraz książeczki dla dzieci „Mikrobiom Wspaniały”

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełnimy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu zaspokoją nawet najbardziej wymagających joginów. Przed porannymi zajęciami na uczestników wyjazdu będzie czekał rozgrzewający napój z imbirem, miodem i cytryną.

Dodatkowe atrakcje

KONCERT GONGÓW I MIS – „Kąpiel w dźwiękach” to wspaniały sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele – wszystko za sprawą przyjemnych wibracji, wydawanych przez gong oraz misy dźwiękowe z Nepalu.

MASAŻE  – fizjoterapeuta z 30 letnim  doświadczeniem – Janusz Dąbrowski. Zabiegi należy umawiać indywidualnie na wyjeździe.

HOTEL – basen, sauny, strefa Wellness. Szeroka oferta zabiegów rehabilitacyjnych oraz upiększająco – regenerujących rytuałów spa.

Do  wypożyczenia rowery i kijki do nordic walking-u.

 

 

Cennik

Cena za osobę dorosłą w pokoju 2-osob –  2100 zł

Cena za osobę dorosłą w pokoju 1-osob –  2440  zł

Pobyt psa – 160  zł

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie
  •  wyżywienie
  •  zajęcia jogi

UWAGA! Zapisy na turnus przyjmujemy do 18 września.  Po tym terminie nie gwarantujemy wolnego miejsca.

Zapisy

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po otrzymaniu maila potwierdzającego wstępną rezerwacje do zapłaty będą 2  zadatki.

w wysokości 500 zł od osoby dorosłej na konto organizatora zajęć jogi: JOGA-JOGA.PL

Numer: 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490 tytuł „Karnet na zajęcia jogi  – A-J”

oraz w wysokości 500 zł od osoby dorosłej – na konto organizatora pobytu: Sanatorium Augustów Medical Spa

Numer: 33 1240 5918 1111 0010 3833 7674 tytuł: „Joga – Pażdziernik”

 

Firma  JOGA-JOGA.PL odpowiada wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Nie pobiera żadnych opłat ani też nie organizuje dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania itp. Tymi sprawami zajmuje się hotel, który również ponosi wobec klienta za wykonanie swych usług odpowiedzialność określoną w przepisach kodeksu cywilnego. Odpowiedzialność ta dotyczy także ewentualnego zwrócenia przez hotelarza czy restauratora itp. klientowi sum wpłaconych w przypadku niewykonania usługi oraz wszelkich roszczeń klienta do nich i odwrotnie. W sprawach dotyczących tych roszczeń firma JOGA-JOGA.PL nie będzie uczestniczyć, ani nie ponosi w nich odpowiedzialności wobec klienta.

Zniżki

srebrna_karta_jj

Odbierz SREBRNĄ KARTĘ i korzystaj z najlepszych cen na nasze zajęcia  jogi.

SREBRNA KARTA upoważnia nawet do 15% zniżki.

  • SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w naszym wyjeździe.
  • Jakie korzyści?

SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych na nasze zajęcia.

Rabat na karnet na jogę 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 wyjazdach
Rabat na karnet na jogę 15% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 wyjazdach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

Jeśli posiadasz SREBRNĄ KARTĘ podczas wypełniania FORMULARZA ZGŁOSZENIA na wyjazd  prosimy zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać nr posiadanej karty.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA NAPISZ LUB ZADZWOŃ
tel. 666 923 666, w godzinach 9.00- 17.00
mail: zapisy@joga-joga.pl

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach, z przyczyn losowych mogą nastąpić zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie. W przypadku, gdy na wyjazd zgłosi się grupa poniżej 23 osób, organizator zastrzega sobie prawo do wysłania jednego nauczyciela jogi i utworzenia grupy łączonej.

Bardzo prosimy o przemyślane rezerwacje. Zadatki są bezzwrotne.

Jeżeli jakaś impreza nie będzie mogła zostać przeprowadzona w zakładanym terminie z powodu okoliczności niezależnych od nas, nie możemy ponosić za to odpowiedzialności. W takim przypadku impreza odbędzie się w późniejszym terminie. Wpłacone zadatki nie przepadają, będzie je można wykorzystać na innym wyjeździe.