Pałac Hotel Sulisław

Pałac Hotel Sulisław

Najbliższe wyjazdy

Pałac Hotel SULISŁAW  ulokowany jest w budynkach dawnego folwarku, których nazwy pochodzą od dwóch mistrzów: wielkiego grodkowiania Józefa Elsnera i jego wybitnego ucznia Fryderyka Chopina. Wszystkie obiekty wchodzące w skład zespołu pałacowo-parkowego zostały gruntownie wyremontowane i zaaranżowane ze smakiem.

Budynki folwarku mieszczą 87 przestronnych i komfortowych pokoi oraz sale konferencyjne o powierzchni od 30 do 490 m2, w tym Salę Kongresową, której wielofunkcyjność pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na indywidualne potrzeby, zarówno skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć, jak i kameralnych spotkań biznesowych czy inicjatyw artystycznych. Dodatkowo na terenie resortu znajduje się przeszło 100 miejsc postojowych.

Do dyspozycji gości komfortowe i jednocześnie niezwykle klimatyczne pokoje z łazienkami,  wyposażone  w TV, telefon, minibar, czajnik i lodówkę.

DODATKOWE ATRAKCJE

Spa & Wellness

W Pałacu Sulisław znajduje się SPA, które w ofercie posiada wiele zabiegów ajurwedyjskich, wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów ze Sri Lanki. Ajurweda to tradycyjny system medyczny, który bazuje na trzech zasadach: zapobiega, oczyszcza i podnosi odporność. Do dyspozycji gości hotelowych base, łaźnia rzymska i sauna sucha.

Siłowania

Wyposażona w profesjonalny sprzęt firmy Kettler, usytuowana jest na antresoli w hali sportowej. Do dyspozycji Gości jest sprzęt niezbędny do treningu kardio, zwanego wytrzymałościowym.

Golf

Na miłośników golfa czeka usytuowany w zielonej scenerii Driving Range.

Marina i plaża

Kąpielisko i plaża jest atrakcją zarówno latem jak i zimą, zachęcając do morsowania.

Fauna i flora

Bliskość natury i urok terenów zielonych. Lasy, łąki, bliski kontakt z naturą – wszystko to na wyciągnięcie dłoni i z dala od miejskiego zgiełku.

 


Wyjazdy, które się tu odbyły