Pałac Hotel Sulisław

Pałac Hotel Sulisław

Najbliższe wyjazdy

 • Brak wydarzeń w tym miejscu. Sprawdź aktualne wyjazdy.
 • Pałac Hotel SULISŁAW  ulokowany jest w budynkach dawnego folwarku, których nazwy pochodzą od dwóch mistrzów: wielkiego grodkowiania Józefa Elsnera i jego wybitnego ucznia Fryderyka Chopina. Wszystkie obiekty wchodzące w skład zespołu pałacowo-parkowego zostały gruntownie wyremontowane i zaaranżowane ze smakiem.

  Budynki folwarku mieszczą 87 przestronnych i komfortowych pokoi oraz sale konferencyjne o powierzchni od 30 do 490 m2, w tym Salę Kongresową, której wielofunkcyjność pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na indywidualne potrzeby, zarówno skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć, jak i kameralnych spotkań biznesowych czy inicjatyw artystycznych. Dodatkowo na terenie resortu znajduje się przeszło 100 miejsc postojowych.

  Do dyspozycji gości komfortowe i jednocześnie niezwykle klimatyczne pokoje z łazienkami,  wyposażone  w TV, telefon, minibar, czajnik i lodówkę.

  DODATKOWE ATRAKCJE

  Spa & Wellness

  W Pałacu Sulisław znajduje się SPA, które w ofercie posiada wiele zabiegów ajurwedyjskich, wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów ze Sri Lanki. Ajurweda to tradycyjny system medyczny, który bazuje na trzech zasadach: zapobiega, oczyszcza i podnosi odporność. Do dyspozycji gości hotelowych base, łaźnia rzymska i sauna sucha.

  Siłowania

  Wyposażona w profesjonalny sprzęt firmy Kettler, usytuowana jest na antresoli w hali sportowej. Do dyspozycji Gości jest sprzęt niezbędny do treningu kardio, zwanego wytrzymałościowym.

  Golf

  Na miłośników golfa czeka usytuowany w zielonej scenerii Driving Range.

  Marina i plaża

  Kąpielisko i plaża jest atrakcją zarówno latem jak i zimą, zachęcając do morsowania.

  Fauna i flora

  Bliskość natury i urok terenów zielonych. Lasy, łąki, bliski kontakt z naturą – wszystko to na wyciągnięcie dłoni i z dala od miejskiego zgiełku.

   


  Wyjazdy, które się tu odbyły