Kurs Instruktorski Aerial Jogi na chustach, 17-19 września 2021

Kurs Instruktorski Aerial Jogi na chustach, 17-19 września 2021
KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI NA CHUSTACH  17-19-WRZEŚNIA 2021
Prowadzenie: Tatiana Antonina Potapowa – dyplomowana nauczycielka Jogi, certyfikowana instruktorka Aerial Jogi, choreografka, instruktorka Pilates, dyplomowana trenerka grup podwyższonego ryzyka zajęć „zdrowy kręgosłup”.
Miejsce – Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa
Termin – 17-19.09.2021
3 dni – 24 godziny nauki
Teoria i praktyka
Materiały dydaktyczne
DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ INSTRUKTOREM AERIAL JOGI?
Jogowa społeczności zwiększa się o około 20-25% rocznie, przybywa wykwalifikowanych nauczycieli, otwierają się nowe miejsca do praktyki. Aerial joga daje możliwość oferowania ekscytujących, oryginalnych i przynoszących doskonałe efekty zdrowotne zajęć, dzięki którym będziesz w stanie znaleźć swoją niszę na rynku.
Czym jest ten system?
Aerial Joga jest systemem „powietrznej jogi” . Celem tej metody jest wydłużenie kręgosłupa, rozluźnienie ciała, puszczenie stresu i napięć oraz wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym ciężarem ciała i doświadczać pozycji nieosiągalnych w statycznej praktyce na macie. Ten wymiar ćwiczeń nie tylko świetnie uelastycznia ciało, ale i wspaniale rzeźbi i wzmacnia mięśnie głębokie.
Dlaczego warto mieć Aerial w swojej ofercie?
Praktyka w hamaku daje możliwość szybkiego pogłębiania asan. To, czego na macie uczysz się przez 10 lat, w hamaku możesz osiągnąć już w sześć miesięcy! Odciążenie ciała powoduje, że nawet osoby początkujące są w stanie wejść w pozycję i czerpać z niej terapeutyczne korzyści. Pozycje odwrócone stają się łatwe i bezpieczne, bo nie wymagają siły i dużych napięć mięśniowych. Praktyka staje się zabawna i przyjemna.
Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Żeby w pełni skorzystać z kursu, musisz mieć już bazowe doświadczenie w pracy z ciałem. Zapraszamy instruktorów jogi, pilatesu i innych form fitness, tancerzy, absolwentów A-wf lub osoby praktykujące jogę i Aerial Jogę już dłuższy czas.
Program kursu:
  •  teroria  Aerial Jogi
  •  technika BHP praktyki
  •  rodzaje hamaków i ich mocowań
  •  technika 4 podstawowych zwisów
  •  dynamiczne ćwiczenia i asany w zwisach
  •  formy asystowania i korekt uczniów
  •  struktura i metoda prowadzenia zajęć
  •  modyfikacje asan do indywidualnych potrzeb ucznia
  •  układanie sekwencji w hamakach
PLAN ZAJĘĆ 17-19.09.2021
9.00- 10.45 – lekcja aerial jogi
10.45-11.00 przerwa na herbatę
11-13.30.00 teoria i praktyka
13.30-14.30 przerwa na lunch
14.30-17.00 teoria i praktyka
Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Certyfikat ukończenia kursu wydany przez International Integral Yoga Institute uprawnia do wykonywania zajęć Aerial Jogi.
CENA: 1600 ZŁ
Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów  dydaktycznych
Opłata za Kurs Instruktorski jest bezzwrotna.
W wyjątkowych sytuacjach uniemożliwiających udział w wybranej edycji, można wziąć udział w kolejnej edycji Kursu lub przenieść opłatę na inny kurs lub wyjazd z oferty joga-joga.pl. Można też przekazać wpłatę na rzecz innej, wskazanej przez uczestnika osoby.
Wszystkie takie sytuacje należy zgłosić Organizatorom kursu najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia Kursu.
  
O prowadzącej:
Tatiana Antonina Potapowa to dyplomowana nauczycielka Jogi (Yoga Alliance RYT 200), certyfikowana instruktorka Aerial Jogi wg systemu Unnata, tancerka, choreografka, instruktorka Pilates, dyplomowana trenerka grup podwyższonego ryzyka zajęć „zdrowy kręgosłup”. Osoba z pasją do wykonywanej pracy, ogromna wiedzą i talentem do nauczania.
REKRUTACJA
 Aby zgłosić się na kurs należy wypełnić
Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Tobą.
INFORMACJE I ZAPISY
Wypełnij wstępne zgłoszenie – skontaktujemy się z Tobą:
Zadzwoń: 534 923 923, 666 923 999
Napisz email: joga@kursnauczycielski.pl