Twoje emocje w ciele, 11.10.2020

Twoje emocje w ciele, 11.10.2020

Zapraszamy na fantastyczny warsztat z Katarzyną Enerlich „TWOJE EMOCJE W CIELE”.
Warsztat dla zestresowanych, prowadzących siedzący tryb życia i mających wrażenie, że z przepracowania nie mają siły na nic.

11.30 – 12.30 pierwsza część warsztatu to praca z powięzią. By usunąć stres z ciała, oparta na pracy na taśmach anatomicznych. Taśmy anatomiczne to struktura mięśni i powięzi.
12.45 – 13.45 – druga część to wzmacniająca praktyka jogi funkcjonalnej.
14.00 – 15.00 trzecia – nata joga czyli joga tańca. Totalne rozluźnienie i poruszenie, wyzwalanie hormonów szczęścia, zakończone medytacją w ruchu.
15.00-15.30 – medytacja dźwiękoterapeutyczna

Katarzyna Enerlich – polska pisarka i nauczycielka hatha jogi (kurs nauczycielski jogi akademickiej prod kierunkiem prof. Janusza Szopy), miłośniczka jogi dynamicznej. Ma swoją szkołę jogi „Baba Joga” i prowadzi zajęcia w kilku miastach na Warmii i Mazurach. Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści z historią Regionu w tle, jak również książek i publikacji o zdrowym stylu życia, odżywianiu i naturalnych kosmetykach. Prowadzi tematyczne warsztaty, podczas których opowiada, jak można żyć zdrowo i wyglądać młodo, nie tracąc na to zbyt wiele czasu i pieniędzy. Spotykając się z Czytelnikami i uczestnikami warsztatów w całej Polsce nie tylko zaraża pasją jogi i uczy zdrowego stylu życia w harmonii z Naturą, ale również inspiruje do czerpania z regionalnego dziedzictwa i lokalnych opowieści.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W  WYDARZENIU?

• możliwość osobistego z wyjątkową pisarką i joginką
• lepsze samopoczucie
• dobry nastrój
• oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji
• czas tylko dla Ciebie

CENA:

Do 30 września – 199 zł
Od 30 września – 230 zł

Bilety do kupienia przez: https://jogazoliborz-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=08-10-2020

Proszę kliknąć w kafelek z zajęciami w grafiku 🙂

MIEJSCE:
Szkoła JOGA ŻOLIBORZ,
ul. Rydygiera 19d, Lok 1313

STRÓJ: swobodny, w szkole ćwiczymy bez obuwia