Sesja relaksacyjna gongów i mis tybetańskich w chustach.

Sesja relaksacyjna gongów i mis tybetańskich w chustach.

Terapia dźwiękami to część starożytnej sztuki lekarskiej znanej od pięciu tysięcy lat. U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk oddziałuje harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócana przez codzienny stres.

Przebywanie w chuście podczas koncertu ułatwi oraz pogłębi osiągany relaks. Dodatkowo, wsparcie ciała na chuście, uwolni napięcie mięśniowe oraz odciąży kręgosłup. Przebywanie w chuście podczas koncertu pogłębia odprężenie i daje uczucie opiekuńczego obejmowania…. Ciało może oddać całkowicie swój ciężar, uwalniając napięcia na wielu poziomach.
Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią. W trakcie koncertu uczestnicy będą leżeć w wygodnej pozycji. Fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą podróż w GŁĄB SIEBIE.
Słuszność i skuteczność tych starożytnych teorii została w naszych czasach potwierdzona przez szereg badań naukowych. Terapię dźwiękiem wykorzystuje się obecnie przy leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń, szczególnie o podłożu psychosomatycznym. W niektórych krajach europejskich seanse terapii dźwiękiem są przepisywane na receptę i refundowane.

CO ZYSKASZ?
✔ relaks
✔ balans pomiędzy ciałem fizycznym, a duchowym
✔głębokie wyciszenie umysłu
✔ uwolnienie od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli
rozluźnienie ciała i oczyszcza umysł z negatywnych emocji
✔ rozluźnienie ciała
✔ oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji
✔ czas tylko dla Ciebie

Ewa Majerska – absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od 2013 roku zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce.

CENA :
CAŁOŚĆ : 85 zł
KUP TUTAJ https://jogazoliborz-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalenda…
(proszę kliknąć w kafelek z zajęciami w grafiku)

CO ZABRAĆ:
– własną matę (lub można nabyć matę na miejscu)
– wygodny strój
– skarpetki: w szkole chodzimy bez butów
UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – TYLKO 10 OSÓB.

Miejsce: JOGA ŻOLIBORZ

ul. Rydygiera 19d, Domofon 1313/lok U13, 01-793 Warszawa

Informacje: tel. 732 999 400
a.kunicka@joga-joga.pl