Olejki eteryczne na stres, lęki i wzmocnienie odporności. Aromaterapia, a psychoterapia. 10.04.2021

Po warsztacie zapraszamy na relaksację w dźwiękach gongów i mis tybetańskich.

PLAN WYDARZENIA:

17.00 – 18.00 – aromaterapia, wykład – Małgorzata Sokołowska-Krysiewicz

18.00 – 18.15 – przerwa

18.15 – 19.30 – aromaterapia, praktyka – Małgorzata Sokołowska-Krysiewicz

19.30 – 20.00 – przerwa

20.00 – 21.00 – sesja relaksacyjna w dźwiękach gongów i mis tybetańskich – Ewa Majerska

 

Możliwy jest udział tylko w sesji aromaterapii lub sesji gongów i mis.

***
Napięcie, stres, lęki, bezsenność, obniżony nastrój – każdy z nas doświadcza tego w mniejszym lub większym stopniu. Czy możemy pomóc sobie i bliskim w naturalny, szybki, skuteczny i przyjemny w działaniu sposób?
Olejki eteryczne pobudzają zmysł węchu w pierwszej kolejności. W przeciwieństwie do innych zmysłów, węch jest jedynym połączonym bezpośrednio z mózgiem. Docierają bezpośrednio do systemu limbicznego, który kieruje wieloma funkcjami ciała, jak regulacja termiczna, głód czy pragnienie. System limbiczny jest również ośrodkiem wszystkich naszych emocji i wspomnień. Dlatego olejki eteryczne mają tak wielki potencjał w leczeniu naszych emocji i przy umiejętnym ich użyciu możemy się wyciszyć, spokojnie zasypiać, dodać sobie energii, odwagi, spokoju… na warsztatach dowiesz się, jakie olejki będą Ci w tym pomocne, jak je łączyć, jak stosować i nauczysz się prostego ćwiczenia pomagającego wrócić do równowagi dzięki ulubionemu olejkowi.
W czasie spotkania będzie możliwość osobistego zapoznania się z różnymi olejkami z kolekcji Małgorzaty Sokołowskiej-Krysiewicz.

Prowadząca:

Małgorzata Sokołowska-Krysiewicz uczyła się u francuskich, belgijskich i polskich aromaterapeutów (uczestniczyła m.in. w kursie Collège International de l’Aromathérapie). Swój zbiór ponad 300 olejków z całego świata wykorzystuje codziennie w kosmetykach, lekach i kuchni, od ponad 10 lat nie używając żadnych leków syntetycznych i jest przykładem, że dzięki olejkom eterycznym można wyjść z boreliozy, alergii, reumatyzmu i wielu innych dolegliwości. Skończyła w Olsztynie pierwszy rok studiów TCM i pracuje nad tłumaczeniem książki Aude Maillard „Femme essentielle”

SESJA RELAKSACYJNA GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH:

Podczas zajęć odpoczniesz psychicznie i fizycznie po całym tygodniu. Zrelaksujesz się zanurzając w uzdrawiających dźwiękach instrumentów, które mają naukowo udowodnione działanie lecznicze i relaksacyjne.
Dźwięk jest najszybszą i najprostszą i pierwotną formą materializacji i uzdrawiania.

Gongi i misy to niesamowite instrumenty, które wytwarzają potężne, intensywne wibracje lecznicze, które stymulują uczucie spokoju i relaksu. Potężna Wibracja pozwala na uwolnienie stresu i poprawia samopoczucie.
Przebywanie w chuście podczas koncertu dodatkowo ułatwi osiągnięcie głębokiego odprężenia. Wsparcie ciała na chuście i lekkie kołysanie uwolni napięcie mięśniowe oraz odciąży kręgosłup. Ciało może oddać całkowicie swój ciężar, uwalniając napięcia na wielu poziomach.

Prowadząca:
Ewa Majerska, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od 2013 roku zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WYDARZENIU ?

✔ relaks
✔ balans pomiędzy ciałem fizycznym, a duchowym
✔głębokie wyciszenie umysłu
✔ uwolnienie od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli
rozluźnienie ciała i oczyszcza umysł z negatywnych emocji
✔ rozluźnienie ciała
✔ oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji
✔ czas tylko dla Ciebie

CENA :
CAŁOŚĆ: 165 zł
Istnieje możliwość udziału w wybranych zajęciach:
Sztuka Odpoczynku: 130 zł
GONGI i MISY: 60 zł
MIEJSCE:  JOGA ŻOLIBORZ,
ul. Rydygiera 19d, domofon 1313, I piętro
KUP TUTAJ  (kliknij, a następnie proszę kliknąć w kafelek z zajęciami w grafiku)
Informacje: tel. 732 999 400
a.kunicka@joga-joga.pl
CO ZABRAĆ:
– własną matę (lub można nabyć matę na miejscu)
– wygodny strój
– notes i długopis
– skarpetki: w szkole chodzimy bez butów
UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA –
TYLKO 17 OSÓB.