Kurs Instruktorski Aerial Jogi na chustach, 26-28 listopada 2021

Kurs Instruktorski Aerial Jogi na chustach, 26-28 listopada 2021

 

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ INSTRUKTOREM AERIAL JOGI?

Jogowa społeczności zwiększa się o około 20-25% rocznie, przybywa wykwalifikowanych nauczycieli, otwierają się nowe miejsca do praktyki. Aerial joga daje możliwość oferowania ekscytujących, oryginalnych i przynoszących doskonałe efekty zdrowotne zajęć, dzięki którym będziesz w stanie znaleźć swoją niszę na rynku.

 

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Czym jest ten system?

Aerial Joga jest systemem „powietrznej jogi” . Celem tej metody jest wydłużenie kręgosłupa, rozluźnienie ciała, puszczenie stresu i napięć oraz wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych.Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym ciężarem ciała i doświadczać pozycji nieosiągalnych w statycznej praktyce na macie. Ten wymiar ćwiczeń nie tylko świetnie uelastycznia ciało, ale i wspaniale rzeźbi i wzmacnia mięśnie głębokie.

Dlaczego warto mieć Aerial w swojej ofercie?

Praktyka w hamaku daje możliwość szybkiego pogłębiania asan. To, czego na macie uczysz się przez 10 lat, w hamaku możesz osiągnąć już w sześć miesięcy! Odciążenie ciała powoduje, że nawet osoby początkujące są w stanie wejść w pozycję i czerpać z niej terapeutyczne korzyści. Pozycje odwrócone stają się łatwe i bezpieczne, bo nie wymagają siły i dużych napięć mięśniowych. Praktyka staje się zabawna i przyjemna.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Żeby w pełni skorzystać z kursu, musisz mieć już bazowe doświadczenie w pracy z ciałem. Zapraszamy instruktorów jogi, pilatesu i innych form fitness, tancerzy, absolwentów A-wf lub osoby praktykujące jogę i Aerial Jogę już dłuższy czas.

Program kursu:

  • teroria  Aerial Jogi
  • technika BHP praktyki
  • rodzaje hamaków i ich mocowań
  • technika 4 podstawowych zwisów
  • dynamiczne ćwiczenia i asany w zwisach
  • formy asystowania i korekt uczniów
  • struktura i metoda prowadzenia zajęć
  • modyfikacje asan do indywidualnych potrzeb ucznia
  • układanie sekwencji w hamakach

PLAN ZAJĘĆ 26-28.11.2021

9.00- 10.45 – lekcja aerial jogi

10.45-11.00 przerwa na herbatę

11-13.30.00 teoria i praktyka

13.30-14.30 przerwa na lunch

14.30-17.00 teoria i praktyka

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Certyfikat ukończenia kursu wydany przez International Integral Yoga Institute uprawnia do wykonywania zajęć Aerial Jogi.

CENA: 1600 ZŁ

Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów dydaktycznych

Opłata za Kurs Instruktorski jest bezzwrotna.

W wyjątkowych sytuacjach uniemożliwiających udział w wybranej edycji, można wziąć udział w kolejnej edycji Kursu lub przenieść opłatę na inny kurs lub wyjazd z oferty joga-joga.pl. Można też przekazać wpłatę na rzecz innej, wskazanej przez uczestnika osoby.

Wszystkie takie sytuacje należy zgłosić Organizatorom kursu najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia Kursu.

O prowadzącej:

Tatiana Antonina Potapowa to dyplomowana nauczycielka Jogi (Yoga Alliance RYT 200), certyfikowana instruktorka Aerial Jogi,  tancerka, choreografka, instruktorka Pilates, dyplomowana trenerka grup podwyższonego ryzyka zajęć „zdrowy kręgosłup”. Osoba z pasją do wykonywanej pracy, ogromna wiedzą i talentem do nauczania.

REKRUTACJA

Aby zgłosić się na kurs należy wypełnić

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Tobą.

 

INFORMACJE I ZAPISY

Wypełnij wstępne zgłoszenie – skontaktujemy się z Tobą:

Zadzwoń: 534 923 923, 666 923 999

Napisz email: joga@kursnauczycielski.pl