ACTA – wierzchołek góry lodowej Nowego Porządku Świata? Okiem jogina

ACTA – wierzchołek góry lodowej Nowego Porządku Świata? Okiem jogina

ACTA NIE DOTYCZY JEDYNIE INTERNETU I PIRACTWA, ALE PRAKTYCZNIE WSZYSTKICH ASPEKTÓW ŻYCIA!

Acta to koniec tanich leków, tańszych zamienników. Jaką bezczelność i poczucie bezkarności musi mieć minister, żeby otwarcie kłamać i wprowadzać w błąd społeczeństwo? Kto mu tę bezkarność gwarantuje? Co się musi wydarzyć, żeby skończyła się ta arogancja? Czy tak się dzieje tylko w Polsce, czy również w innych krajach ?

Nieczęsto zdarza mi się zabierać głos na portalu, a ostatnimi czasy to już druga sytuacja, którą trudno przemilczeć. Niedawno wciskano nam GMO – przy ewidentnym sprzeciwie większości społeczeństwa. Wkrótce w Polsce będzie można karmić nas tym, czego w Niemczech nie wolno dawać nawet zwierzętom.

Teraz przy miażdżącym sprzeciwie ogółu władze podpisują ACTA – coś, co zdecydowanej większości Polaków się nie podoba.

Czym jest ACTA?
ACTA NIE DOTYCZY JEDYNIE INTERNETU I PIRACTWA, ALE PRAKTYCZNIE WSZYSTKICH ASPEKTÓW ŻYCIA! ACTA TO KONIEC TANICH LEKÓW.

Tanie lekarstwa, zastępujące drogie leki, (produkowane przez światowe giganty farmaceutyczne) będą musiały zniknąć z rynku, jeśli podstawowa substancja czynna zostanie opatentowana przez jakiś koncern. By produkować zamienniki, firmy będą zmuszone wykupić prawa patentowe, co znacznie podwyższy ceny tanich leków.

Dotyczy wszystkich wynalazków w przemyśle, rolnictwie oraz medycynie. Wielu pomysłów nie będzie można wdrożyć do produkcji z powodu zastrzeżenia praw w jednym tylko z krajów należącym do ACTA.

ACTA TO KONIEC TAŃSZYCH ZAMIENNIKÓW
Wejście w życie ACTA oznacza koniec tanich zamienników np. części samochodowych, maszyn, tonerów. Wiele produktów, z których korzystamy na co dzień zniknie, z powodu zaklasyfikowania ich jako „podróbki”. Produkty te nie muszą udawać oryginałów. Wystarczy że oparte są na opatentowanych w jakimkolwiek kraju, technologiach lub wzorach.

Co jeszcze?
– Twój dostawca internetu będzie miał obowiązek kontrolować każdy Twój ruch.
– Każda korporacja będzie mogła uzyskać Twoje dane osobowe, omijając drogę sądową.
– Niemożliwe do kontrolowania pylenie roślin GMO, doprowadza do zainfekowania patentowanymi genami, upraw tradycyjnych. Skutkiem tego jest nakładanie olbrzymich kar na rolników „nielegalnie” posiadających zastrzeżone geny w swoich roślinach. Nie będzie również możliwości stosowania tańszych zamienników środków ochrony roślin. Wszystko to skutkuje wzrostem cen żywności

„Każda Strona zapewnia swoim organom sądowym prawo do zastosowania środków tymczasowych bez wysłuchania drugiej  strony (…)” ACTA art. 12 ust.2

Więcej informacji o ACTA:
http://polskaakcjaobywatelska.pl/index.php/nie-dla-acta/

ODEPRZYJMY ZAMACH NA NASZE PRAWA!
podpisz się pod wnioskiem w sprawie REFERENDUM
http://www.referendumacta.pl

Czy nie jest zastanawiające dlaczego tak się dzieje?
Jaką bezczelność i poczucie bezkarności musi mieć minister, żeby otwarcie kłamać i wprowadzać w błąd społeczeństwo?
Kto mu tę bezkarność gwarantuje?
Co się musi wydarzyć, żeby skończyła się ta arogancja?
Czy tak się dzieje tylko w Polsce, czy również w innych krajach?

Żeby znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania, trzeba poszukać, pooglądać, poanalizować – póki jeszcze można. Z moich osobistych obserwacji wynika, że zmiany określane mianem niewinnie brzmiącej ”globalizacji” to zorganizowany, postępujący na wielu płaszczyznach równolegle proces zniewalania ludzi. Zmiany o charakterze ściśle totalitarnym ukryte za fasada wolności, przyjemności, tolerancji, postępowości etc.

Praktyka jogi polega w ogromnej mierze na sztuce obserwacji, analizowania, uwalniania się od starych nawyków, odprogramowywania. Co wewnątrz i na zewnątrz – czas przyjrzeć się co mówią media niezwiązane politycznie i biznesowo rządzącymi elitami. Nie przyjmować ślepo tego, co serwuje nam medialny kartel. Krytycznie odsiewając śmieci bądź dezinformacje wyrobić sobie własne zdanie.

Polecam wygooglać: masowe procesy manipulacji, NWO, mk ultra, FED, FEMA i po nitce do kłębka.