Krutyń MAZUR SYRENKA

Krutyń MAZUR SYRENKA

Najbliższe wyjazdy

  Ośrodek Syrenka-Mazur to kompleks wypoczynkowo-konferencyjny położony bezpośrednio nad rzeką Krutynią. Na przeszło 6 hektarach terenów zielonych (las sosnowy, część parkowa) znajduje się zabytkowa restauracja i „Stara Kawiarnia”.  Na terenie hotelu znajdują się: plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej, miejsce grillowe i ogniskowe. Goście ośrodka mogą wziąć udział w spływach kajakowych rzeką Krutynią (z transportem), spływach łodziami (pychówki), spływach łodziami w nocy z lampionami i pływającym ogniskiem czy w wyprawach rowerowych (indywidualnie lub z przewodnikiem) po Mazurskim Parku Krajobrazowym.

  Obiekt Mazur oferuje pokoje 2-osobowych oraz 1-osobowe, restaurację, oranżerię oszkloną z Sat-TV oraz taras na świeżym powietrzu, gdzie można delektować się ciszą i spokojem przy domowych wypiekach i dobrej filiżance kawy. Teren jest ogrodzony i posiada bezpłatny parking dla samochodów. Obiekty hotelowe położone są nad samą rzeką.

  Krutyń – to urokliwa, położona w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego wieś, znana przede wszystkim z przepływającej przez miejscowość rzeki Krutyni i organizowanych na niej spływów kajakowych. Krutynia jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych szlaków wodnych w Polsce, a nawet w Europie. Krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały świat fauny i flory, także czyste powietrze oraz cisza to doskonała odskocznia od codzienności i bodziec do bardziej aktywnego wypoczynku.

  Loading Map....

  Wyjazdy, które się tu odbyły

  1 2

  Opinie

  Fantastyczne jedzenie, wspaniali ludzie - zarówno uczestnicy, jak i kadra. Mnóstwo dodatkowych atrakcji, było super! Na pewno powtórzę wyjazd! 🙂
  Aga, Wrocław
  Poza doładowaniem pozytywną energią - nowe obszary do treningu, doskonalenia i przemyśleń. Super! Dziękuję
  Wuj Tygrys
  Świetny wyjazd, wspaniała kadra i kapitalna atmosfera. Nic dodać, nic ująć. Po prostu wystrzałowo!
  Franek
  Świetni ludzie, zajęcia i miejsce.
  Krzysztof
  Za każdym razem czegoś się uczę nowego 🙂
  Janusz
  Wiktor swoją mocą "zaraża" i to mnie inspiruje do dalszego działania.
  Anna
  Udało mi się zdobyć moc z otoczenia, ludzi i praktyki jogi.
  Marcin
  Wyjazd bardzo aktywny, super miejsce i świetna atmosfera. Trudno o lepszy wypoczynek.
  Paulina
  Cudowny czas. Wspaniali ludzie. Tak trzymajcie. Organizacja perfekcyjna.
  Gosia
  Cudowny, aktywny wypoczynek we wspaniałym miejscu i atmosferze. Organizacja super!
  Magda, Poznań
  Piękna okolica, idealnie położony hotel i restauracja, wiele miejsc do odpoczynku i relaksu.
  Przepiękne magiczne miejsce.
  Fantastyczna kadra, przyjazna atmosfera, dużo dydaktyki i rozrywki zarazem. Najlepsza i niepowtarzalna kuchnia, dla której warto przemierzyć setki kilometrów.
  Marcin, Warszawa
  Jesteśmy zachwycone pobytem. Śliczna okolica, wspaniałe jedzenie, a joga z Adamem była cudownym doświadczeniem. Kurs kuchni wegetariańskiej z Piotrem był fantastyczny. Wszystko perfekcyjnie! Bardzo dziękujemy za świetne atrakcje.
  Marta i Ela, Warszawa
  Bardzo przyjemna atmosfera, duża integracja, świetne warunki dla dzieci, wspaniałe miejsce.
  Ania, Warszawa
  Krutyń, gdzie spokój odnaleźć można, zarówno podczas praktyk jogi jak i w gęstwinie okalających miejsce lasów czy meandrów rzeki. Czas wytchnienia i nabierania sił wśród ludzi emanujących optymizmem. To również czas spotkania z ograniczeniami, nad którymi trzeba jeszcze popracować i zarazem chęć by się w tę wyprawę wybrać.
  Marzena