MAJÓWKA Z JOGĄ 5 DNI :: MAZURY :: KRUTYŃ

MAJÓWKA Z JOGĄ 5 DNI :: MAZURY :: KRUTYŃ

Opinie

Cudowny, aktywny wypoczynek we wspaniałym miejscu i atmosferze. Organizacja super!
Magda, Poznań
Serdecznie polecam wszystkim początkującym i zaawansowanym wyjazdy z Akademią Asan. Pyszne jedzenie, świetne miejscowości, dodatkowe atrakcje i super nauczyciele. Pozdrawiam serdecznie!
Marcin
Fantastyczny nauczyciel jogi - Adam Jan - tłumaczy w szczegółach poszczególne asany, co powinno jak pracować, przy okazji ma fajny dystans i humor. Jedzenie było świetne! 🙂
Bardzo fajny wyjazd, majówka z jogą to dobry pomysł na wiosenną relaksację w uroczym miejscu.
Dzięki instruktorowi Adamowi na nowo odkryłam jogę, lepiej zrozumiałam swoje ciało i znaczenie oddechu. Synek uwielbiał zajęcia z Ulą, czuł się bezpiecznie, a ja wiedziałam, że ciekawie spędza czas. Dziękujemy bardzo za wspaniałą majówkę!
Olga i Zachary, Warszawa
Wiedza i umiejętności przygotowywania do pozycji pana Janusza są świetne. Bardzo dziękuję, za wspólną pracę.
Jestem początkującą adeptką jogi, więc bardzo podobała mi się forma ćwiczeń, która w profesjonalny sposób przygotowywała ciało do asan. Poza tym jestem zadowolona z miejsca, w którym odbywały się warsztaty.
Paulina
Genialny czas! Świetnie prowadzone zajęcia, pyszna kuchnia, ciekawe zajęcia dodatkowe. Fantastyczni ludzie. Doświadczenie, które z pewnością powtórzę.
Róża, Warszawa
Jak zwykle ogromna przyjemność i duże zadowolenie z odkrywania możliwości własnego ciała i z uczestniczenia w zajęciach, prowadzonych przez tak wspaniałego nauczyciela, jakim jest Adam. Zajęcia - rewelacja! Wspaniałe smaki kuchni Piotra. No i Ula - super niania! Dziękuję 🙂
Magdalena, Warszawa
Bardzo dziękuję Piotrowi za doskonałe jedzenie. Bardzo dziękuję Adamowi za bycie cudownym przewodnikiem po świecie jogi. Kurs kuchni wegetariańskiej był bardzo dobrze prowadzony, z bardzo dobrym jedzeniem. Bardzo dziękujemy za udany wyjazd!
Agata i Beata, Warszawa
Fantastyczna kadra, przyjazna atmosfera, dużo dydaktyki i rozrywki zarazem. Najlepsza i niepowtarzalna kuchnia, dla której warto przemierzyć setki kilometrów.
Marcin, Warszawa
Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu z jogą do Krutynia. Miła atmosfera, przyjaźni ludzie, profesjonalni nauczyciele jogi i wyśmienita kuchnia. Do tego cudownie wiosenna aura rzeki Krutyni sprawia, że wypoczynek jest fantastyczny.
Ania
Długi majowy weekend z jogą uważam za bardzo ciekawe doświadczenie. Dzięki zaangażowaniu, zrozumieniu i empatii Adama odnalazłam dużą przyjemność w tego typu ćwiczeniach. Z pewnością nie był to mój ostatni wyjazd z jogą. Dziękuję Adam 🙂
Agnieszka
Wyśmienite jedzenie, Piotr wspaniały kucharz, super warsztaty kulinarne, wspaniała osoba prowadząca jogę. Adam, jesteś super!
Jesteśmy zachwycone pobytem. Śliczna okolica, wspaniałe jedzenie, a joga z Adamem była cudownym doświadczeniem. Kurs kuchni wegetariańskiej z Piotrem był fantastyczny. Wszystko perfekcyjnie! Bardzo dziękujemy za świetne atrakcje.
Marta i Ela, Warszawa
Bardzo przyjemna atmosfera, duża integracja, świetne warunki dla dzieci, wspaniałe miejsce.
Ania, Warszawa
29 kwietnia 2016 - 3 maja 2016

Wspaniała 4-dniowa majówka w Krutyni w terminie 29.04-3.05.2016 r. Krutyń położony w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego znany przede wszystkim z przepływającej rzeki Krutyni i organizowanych na niej spływów kajakowych. Krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały świat fauny i flory, czyste powietrze oraz cisza – sprawią, że odpoczniemy od codzienności spędzając aktywny wypoczynek połączony z jogą.

Joga

Ćwiczymy codziennie 4 x 1,5 h + poranne ćwiczenia oddechowe. Do wyboru dwie sesje jogi dziennie, w grupie początkującej lub zaawansowanej. Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniające i rozciągające ciało, regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące,pomocne przy problemach z kręgosłupem. Wyjątkową cechą jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości, prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.

Nauczyciele

Adam Jan – Joga, jako odejście od współzawodnictwa celem zwrócenia uwagi wgłąb siebie, poznawania możliwości kontroli własnego ciała i chęć zbliżenia się do wewnętrznej równowagi oraz wyciszenia, zaprowadziła Adama do Indii. Potrzeba dyscypliny pozwoliła mu na zgłębianie wiedzy w zakresie filozofii jogi, ćwiczeń fizycznych i oddechowych. Z tym doświadczeniem (certfikat Yoga Alliance RYT 500) chce dzielić się tym, co pozwala mu cieszyć się życiem.

Dla dzieci

Codziennie podczas wszystkich zajęć jogi dla dorosłych będą prowadzone zajęcia kreatywne i joga dla dzieci – w cenie wyjazdu.

Poranne zajęcia jogi dla dzieci odbywają się równolegle z zajęciami dla dorosłych (czas 30 minut). Oprócz zajęć jogi są zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne. Zajęcia są dostosowane do wieku i temperamentu dzieci. Będzie to kreatywna świetlica, gdzie dzieci będą mogły się poznać i zakolegować oraz spożytkować swoją energię.

Ula Kukulska – dyplomowana instruktorka jogi. Specjalistka od jogi dla dzieci. Rozwija swoje umiejętności pod okiem cenionych instruktorów. Prowadzi zajęcia jogi dla dzieci, w czasie których maluchy poprzez wcielanie się w różne postaci oraz zabawę przenoszą się w magiczny świat asan. Pobudzając jednocześnie swoją wyobraźnię, ćwiczenia przestają być nudne, stają się niezapomnianą przygoda dla każdego malucha. Prowadzi zajęcia kreatywne oraz jogę dla dzieci. Uczy w Joga Żoliborz.

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełnimy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu zaspokoją nawet najbardziej wymagających joginów. Przed porannymi zajęciami na uczestników wyjazdu czekać będzie rozgrzewający napój z imbirem, miodem i cytryną. Jedzenie w 2 wersjach: wegetariańskiej i wegańskiej.

Gotował dla nas będzie Piotr Ważyński – specjalista od kuchni fusion, łączy elementy kuchni wegetariańskiej z całego świata, dodając szczyptę innowacyjności. Na co dzień szef kuchni w warszawskim Vega Barze, Green Way. Współautor wydanego na 4 płytach dvd multimedialnego podręcznika do gotowania: „Kuchnia wegetariańska. 4 pory roku”.

Kurs kuchni wegetariańskiej

Uczestnicy wyjazdu będą mogli wziąć udział w kursie, prowadzonym przez Piotra Ważyńskiego. Wieczorne gotowanie pod okiem kucharza będzie połączone z opowieściami, teorią i praktycznymi wskazówkami. Uczestnicy dowiedzą się, jak w krótkim czasie przygotować pełnowartościowy, smaczny wegetariański posiłek. Kurs trwa 3 dni (150 pln).

Dodatkowe atrakcje

ATRAKCJE OKOLICY – spływy kajakowe rzeką Krutynią, spływy łodziami (pychówki), wyprawy rowerowe, zwiedzanie interesujących miejsc regionu np. Wojnowo, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Mazurski Park Krajobrazowy.

KONCERT GONGÓW I MIS – „Kąpiel w dźwiękach” to wspaniały sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele – wszystko za sprawą przyjemnych wibracji, wydawanych przez gong oraz misy dźwiękowe z Nepalu.

DOMOWY CHILL OUT – jeśli zmęczy nas fizyczny wypoczynek, to mamy w zanadrzu leniwe popołudnia i wieczory: gry planszowe, wieczorne pokazy filmowe, ognisko. Zapraszamy dorosłych i dzieci do wspólnego grania.

  • DIXIT – gra na skojarzenia, pobudzająca wyobraźnię i wymagająca odrobiny kreatywności i taktyki.
  • GENIUSZ – gra logiczna o prostych regułach i szerokich możliwościach wyboru i rozwoju sytuacji. Nie jest powtarzalna, więc nie nudzi się łatwo.
  • SCRABBLE – tego tłumaczyć chyba nie trzeba, połączenie słownej sprawności z matematyczną przebiegłością.