Krutyń MAZUR SYRENKA

Krutyń MAZUR SYRENKA

Najbliższe wyjazdy

Ośrodek Syrenka-Mazur to kompleks wypoczynkowo-konferencyjny położony bezpośrednio nad rzeką Krutynią. Na przeszło 6 hektarach terenów zielonych (las sosnowy, część parkowa) znajduje się zabytkowa restauracja i „Stara Kawiarnia”.  Na terenie hotelu znajdują się: plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej, miejsce grillowe i ogniskowe. Goście ośrodka mogą wziąć udział w spływach kajakowych rzeką Krutynią (z transportem), spływach łodziami (pychówki), spływach łodziami w nocy z lampionami i pływającym ogniskiem czy w wyprawach rowerowych (indywidualnie lub z przewodnikiem) po Mazurskim Parku Krajobrazowym.

Obiekt Mazur oferuje pokoje 2-osobowych oraz 1-osobowe, restaurację, oranżerię oszkloną z Sat-TV oraz taras na świeżym powietrzu, gdzie można delektować się ciszą i spokojem przy domowych wypiekach i dobrej filiżance kawy. Teren jest ogrodzony i posiada bezpłatny parking dla samochodów. Obiekty hotelowe położone są nad samą rzeką.

Krutyń – to urokliwa, położona w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego wieś, znana przede wszystkim z przepływającej przez miejscowość rzeki Krutyni i organizowanych na niej spływów kajakowych. Krutynia jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych szlaków wodnych w Polsce, a nawet w Europie. Krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały świat fauny i flory, także czyste powietrze oraz cisza to doskonała odskocznia od codzienności i bodziec do bardziej aktywnego wypoczynku.

Loading Map....

Wyjazdy, które się tu odbyły

1 2

Opinie

Cudowne kolonie dla dorosłych 🙂 czułam się jak 30 lat temu i pokochałam jogę.
Joanna, Warszawa
To był nasz pierwszy wyjazd z Wiktorem, a dla większości z nas pierwszy kontakt z jogą. Opuszczamy Krutyń (wszyscy - dorośli i tróka dzieci w różnym wieku) cudownie zrelaksowani. Miejsce, zajęcia, atmosfera - świetne. Dziękujemy!
Aneta, Lublin
Joga to jest sport, którego do tej pory nigdy nie uprawiałam i nie znałam. Pojechałam do Krutynia z rodziną. Uważam że joga jest super, czasami jest trudno, ale daję radę. Jestem po jodze bardziej rozciągnięta. Czasami się męczysz, bardzo mało razy, ale jest radośnie.
Malwina (10 lat)
W jednym zdaniu... hmm... super. Rewelacyjni ludzie, mile spędzony czas, ćwiczenia i prowadzący jak najbardziej pozytywnie. Polecam i na pewno wrócę:)
Kati
Spotkanie z Wami (po raz pierwszy w Sulisławiu 2017) zmieniło nasze życie rodzinne, kuchnię i podejście do wielu spraw. Jestem zachwycona tym co tu zobaczyłam i jakich ludzi poznałam. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na jogę i "wyjazdy z Morgulcem" 🙂
A. E. D. C. Kostrzyn
Pobyt w Krutyniu poruszył moje ciało i duszę... a przede wszystkim przywrócił mi radość w życiu.
Iwona Kraków
Najlepiej wydane pieniądze na siebie!!!
Beata Łódź
Bardzo dobry wypoczynek dla całej rodziny! Jestem bardzo zadowolona z jogi, wyżywienia i miejsca. Wszystko było super!
Katarzyna Białystok
Bardzo aktywny wyjazd, piękna okolica i zajęcia jogi dające oddech od codzienności. Wracam do domu naładowana mega pozytywną energią, z ochotą na zmiany w życiu.
Anna Warszawa
Wspaniała atmosfera, profesjonalni i życzliwi prowadzący oraz wyśmienite jedzenie!
Marek Warszawa
Fantastyczne jedzenie, wspaniali ludzie - zarówno uczestnicy, jak i kadra. Mnóstwo dodatkowych atrakcji, było super! Na pewno powtórzę wyjazd! 🙂
Aga, Wrocław
Poza doładowaniem pozytywną energią - nowe obszary do treningu, doskonalenia i przemyśleń. Super! Dziękuję
Wuj Tygrys
Świetny wyjazd, wspaniała kadra i kapitalna atmosfera. Nic dodać, nic ująć. Po prostu wystrzałowo!
Franek
Ośrodek położony w urokliwym miejscu. Ćwiczenia oddechowe i poranna imbirówka - super! Czuję się bardzo zrelaksowana i rozciągnięta. Wspaniały wyjazd, godny polecenia.
Kasia
Znakomita organizacja. Dziękuję za wspólne wieczory  i spływy kajakowe!
Kasia
Fantastyczny wypoczynek, reset od codzienności. Zajęcia 2 razy dziennie pozwalają mocno pogłębiać praktykę pod okiem świetnych nauczycieli.
Kasia
Świetni ludzie, zajęcia i miejsce.
Krzysztof
Za każdym razem czegoś się uczę nowego 🙂
Janusz
Wiktor swoją mocą "zaraża" i to mnie inspiruje do dalszego działania.
Anna
Udało mi się zdobyć moc z otoczenia, ludzi i praktyki jogi.
Marcin
Wyjazd bardzo aktywny, super miejsce i świetna atmosfera. Trudno o lepszy wypoczynek.
Paulina
Cudowny czas. Wspaniali ludzie. Tak trzymajcie. Organizacja perfekcyjna.
Gosia
Cudowny, aktywny wypoczynek we wspaniałym miejscu i atmosferze. Organizacja super!
Magda, Poznań
Piękna okolica, idealnie położony hotel i restauracja, wiele miejsc do odpoczynku i relaksu.
Przepiękne magiczne miejsce.
Fantastyczna kadra, przyjazna atmosfera, dużo dydaktyki i rozrywki zarazem. Najlepsza i niepowtarzalna kuchnia, dla której warto przemierzyć setki kilometrów.
Marcin, Warszawa
Jesteśmy zachwycone pobytem. Śliczna okolica, wspaniałe jedzenie, a joga z Adamem była cudownym doświadczeniem. Kurs kuchni wegetariańskiej z Piotrem był fantastyczny. Wszystko perfekcyjnie! Bardzo dziękujemy za świetne atrakcje.
Marta i Ela, Warszawa
Bardzo przyjemna atmosfera, duża integracja, świetne warunki dla dzieci, wspaniałe miejsce.
Ania, Warszawa
Krutyń, gdzie spokój odnaleźć można, zarówno podczas praktyk jogi jak i w gęstwinie okalających miejsce lasów czy meandrów rzeki. Czas wytchnienia i nabierania sił wśród ludzi emanujących optymizmem. To również czas spotkania z ograniczeniami, nad którymi trzeba jeszcze popracować i zarazem chęć by się w tę wyprawę wybrać.
Marzena