Ośrodek Rozwojowy „Oddechowo” – Urle

Ośrodek Rozwojowy „Oddechowo” – Urle

Najbliższe wyjazdy

Pooddychaj sercem w Oddechowie!!
Zapraszamy Cię do niezwykłego miejsca w sercu Polski – do Urli, położonych zaledwie 70 km od Warszawy, do sosnowych lasów, mikroklimatu bogatego w jod, jurty z drewnianą podłogą i domków z werandami i kominkami!
Urle to także świetne miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą można tu wyskoczyć na biegówki, wiosną zacząć sezon rowerowo-biegowy, a w lecie plażować nad przepięknym Liwcem.

Ośrodek Rozwoju „Oddechowo” powstał po to, by ludzie go odwiedzający wyjeżdżali stąd szczęśliwsi, a świat stawał się lepszy. W Urlach, dzięki wszechobecnej naturze, człowiek zbliża się do przyrody lepiej rozumiejąc swoje miejsce w uniwersum, dzięki czemu lepiej efektywniej wypoczywa i lżej oddycha. Nie bez znaczenia są unoszące się w urlańskim powietrzu sosnowe olejki eteryczne. Kolory, które pojawiają się w Ośrodku odwołują się do kolorów czakr.

Ośrodek dysponuje :

7 domkami 4-osobowymi, 4 domkami 5-osobowymi (w domkach 5-osobowych są dostępne jedynki)

  • Jurtą mongolską
  • Komfortową salą do ćwiczeń
  • Kompleksem saun
  • SPA z bogatą ofertą masaży

Domki są całkowicie autonomiczne.
W każdym z nich na parterze znajdziesz w pełni wyposażony aneks kuchenny, obszerny salon z przytulnym kominkiem i wygodną łazienkę. Nasze domki są ocieplane, i ogrzewane więc niezależnie od pory roku zadomowisz się w ciepłym i przytulnym domku!

JURTA to doskonała przestrzeń do prowadzenia zajęć grupowych. To 100 energetycznych metrów kwadratowych do działania! Sam kształt jurty sprawia, że łatwiej i zupełnie naturalnie, siadając w kręgu, buduje się wspólnotę.

Jurta jest wykonana w całości z surowców naturalnych i położona na selenitach, kamieniach, które są  używane do medytacji i wspomagania rozwoju duchowego, polecane dla potrzebujących ukojenia i odnalezienia poczucia bezpieczeństwa. Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, a także usuwa blokady w przepływie energii. Jurta zbudowana jest na wzór jurt z mongolskich stepów, jest doskonale izolowana i ocieplona. W zimie ogrzewana jest kominkiem opalanym drewnem.

Map Unavailable

Wyjazdy, które się tu odbyły

Opinie

Świetne jedzenie i zakwaterowanie- bardzo czysto i sympatycznie.

Kinga, Wrocław

Dziękuję za wspaniały wypoczynek. Chętnie wybiorę się ponownie.

Tomasz, Warszawa
Pobyt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jurta to piękne i niezwykle klimatyczne miejsce do ćwiczeń. Profesjonalni prowadzący, wyśmienita kuchnia i dodatkowe atrakcje. Polecam i z pewnością wrócę!
Aleksandra, Warszawa
Wyjazd zaliczam do bardzo udanych. Zajęcia ciekawe, urozmaicone i prowadzone przez kompetentnych nauczycieli. Grupa również bardzo sympatyczna – na pewno będę wracać!
Magda, Warszawa
Mój pierwszy wyjazd z jogą i dzięki temu, że było super na pewno nie ostatni.
Renata
Aktywny relaks w przyjaznej atmosferze i gronie wspaniałych ludzi. Na pewno przyjadę jeszcze raz!
Ania- Warszawa
Zróżnicowane zajęcia, profesjonalizm prowadzącego, przepyszne dania wegetariańskie, pozytywna energia!  
Magda
Fantastyczne miejsce na krótki wypad z jogą - ośrodek położony wśród wysokich drzew. Stołówka na świeżym powietrzu, zajęcia w prawdziwej jurcie - przestronne wnętrza sprzyjające praktyce. Cenię sobie codzienne zajęcia oddechowe oraz fantastyczny spływ kajakowy. Prowadzący mega super fajni i profesjonalni.
Renata
Fajne miejsce - fajni ludzie. Nauczyciele bardzo profesjonalni - i co nawet ważniejsze bardzo życzliwi. 4 dni a wyjeżdżam zdrowsza, mądrzejsza i szczęśliwsza.
Monika