WARSZTATY ODDECHOWE Z JOGĄ :: METODA BUTEJKI :: URLE :: 6 DNI

WARSZTATY ODDECHOWE Z JOGĄ :: METODA BUTEJKI :: URLE :: 6 DNI
16 lutego 2019 - 22 lutego 2019

Urle

Pooddychaj sercem w Oddechowie!! Zapraszamy Cię do niezwykłego miejsca w sercu Polski – do Urli, położonych zaledwie 70 km od Warszawy, do sosnowych lasów, mikroklimatu bogatego w jod, jurty z drewnianą podłogą i domków z werandami i kominkami!
Urle to także świetne miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą można tu wyskoczyć na biegówki, wiosną zacząć sezon rowerowo-biegowy, a w lecie plażować nad przepięknym Liwcem.

Ośrodek rozwoju „Oddechowo” położony jest w pięknym,  sosnowym lesie, w bliskiej odległości od rzeki Liwiec i urokliwej plaży (700 m). Bardzo wygodny dojazd -od stacji kolejowej to tylko kilka minut na piechotę.  Na miejscu jest możliwość  zorganizowania spływu kajakowego po rzece Liwiec i Bug.

Ośrodek dysponuje :

7 domkami 4-osobowymi, 4 domkami 5-osobowymi (w domkach 5-osobowych są dostępne jedynki)

  • Jurtą mongolską
  • Komfortową salą do ćwiczeń
  • Klimatyczną stołówką z pięknym tarasem
  • SPA z bogatą ofertą masaży
  • Kompleksem saun: sauna sucha, sauna mokra, sauna infrared, lampa Słoneczna Łączka – naturalna dawka witamy D, lampa kolagenowa – odmładzająca:)

Warsztat oddechowy metodą Butejki

Terapeutyczno-medytacyjne ćwiczenia oddechowe metodą  Butejki z elementami treningu uważności.
Plan warsztatów:
2 x 30 min ćwiczeń oddechowych (rano i po południu)
1 godz wieczorem – teoria plus praktyka (wykład, prezentacje, relaksacje, ćwiczenia oddechowe).
O metodzie:
Oparta na badaniach naukowych oraz doświadczeniach jogicznych praca z oddechem, polegająca na hipowentylacj (czyli oddychaniu mniej niż normalnie) i zwiększającej natlenienie tkanek i narządów. Redukuje stres, podnosi poziom energii i pozwala bardziej świadomie i spokojnie żyć. Zwiększa koncentrację i pomaga pełniej doświadczyć stanu medytacyjnego na co dzień. Pomaga w radzeniu sobie z m.in. z astmą, atakami paniki, chrapaniem, bezdechami sennymi i podwyższonym ciśnieniem.
Metodę tę najlepiej podsumowują słowa Lao Tsy: „Idealny człowiek oddycha tak, jakby nie oddychał”.
Anna Ryczek – mgr psychologii, nauczycielka jogi, instruktorka metody Butejki. W 2012 roku ukończyła kurs instruktorski jogi, a rok później poznała prace doktora Butejko, które stanowią pomost pomiędzy tradycyjną jogą a naukowym podejściem do zdrowego oddychania. Tłumaczka i wydawcą pierwszych książek na temat metody Butejki w Polsce pt. „Zamknij usta”„Spokojny oddech, spokojny umysł” oraz „Jak oddychać, aby być zdrowym” P. McKeown. Członek BPI- Buteyko Professionals International.
Organizatorka kursów instruktorskich metody Butejki.

Joga

Do wyboru dwie sesje jogi dziennie w grupie początkującej lub zaawansowanej. Zajęcia poprowadzi Wiktor Morgulec.

Wiktor Morgulec – dyplomowany nauczyciel wg metody B.K.S Iyengara. Jogę praktykuje od w 1999 roku. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się u najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dheradun. Współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, Akademii Asan oraz portalu internetowego: joga-joga.pl. Ma wspaniałą żonę i czwórkę dzieci.

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełniamy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa obfite, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu, zaspokoją nawet najbardziej wymagających i wygłodniałych joginów. Przed porannymi zajęciami zapraszamy na rozgrzewający napój z imbirem, miodem i cytryną.

Dodatkowe atrakcje

MASAŻ

W ofercie masaże polinezyjskie,  mięśniowo-powięziowe, lomi -lomi wykonywane przez doświadczonych terapeutów i fizjoterapeutów a także  refleksologia twarzy prowadzona przez wykwalifikowane masażystki.Zabiegi do indywidualnego omówienia na wyjeździe.

KONCERT GONGÓW I MIS – „Kąpiel w dźwiękach” to wspaniały sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele – wszystko za sprawą przyjemnych wibracji, wydawanych przez gong oraz misy dźwiękowe z Nepalu. Koncert odbędzie się, gdy zbierze się grupa 16 osób. Koszt 30 zł odo osoby

Cennik

Miejsce w domku w pokoju dwuosobowym (cena za jedną osobę) – 1550 zł

Miejsce w domku w pokoju jednoosobowym (cena za jedną osobę) – 1750 zł

Cena za dziecko do 4-9 lat – 860 zł

W każdym domku jest przytulny salon z kominkiem, kuchnia i łazienka.

W bliskiej  odległości od domków znajdują się dodatkowe eleganckie łazienki, w wolnostojącym budynku.

Cena zawiera: Warsztaty oddechowe, zajęcia jogi, zakwaterowanie i pełne wyżywienie.

Firma  JOGA-JOGA.PL odpowiada wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Nie pobiera żadnych opłat ani też nie organizuje dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania itp. Tymi sprawami zajmuje się hotel, który również ponosi wobec klienta za wykonanie swych usług odpowiedzialność określoną w przepisach kodeksu cywilnego. Odpowiedzialność ta dotyczy także ewentualnego zwrócenia przez hotelarza czy restauratora itp. klientowi sum wpłaconych w przypadku niewykonania usługi oraz wszelkich roszczeń klienta do nich i odwrotnie. W sprawach dotyczących tych roszczeń firma JOGA-JOGA.PL nie będzie uczestniczyć, ani nie ponosi w nich odpowiedzialności wobec klienta.

Zapisy

Prosimy od wypełnienia formularza zgłoszeniowego o wpłatę dwóch zadatków  w przeciągu 2 dni roboczych. Należy wpłacić zadatek :
w wysokości 400 zł od osoby dorosłej i 200 zł od dziecka – na konto organizatora zajęć jogi:
JOGA-JOGA.PL 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490

tytuł „Karnet na zajęcia jogi Urle Luty 2019 r.”

oraz 

360 zł od os. – na konto ośrodka „Oddechowo” w Urlach:

Fundacja BorzyMy,  Alior Bank, nr konta:

48 2490 0005 0000 4520 8809 4555
tytuł: „Pobyt, Luty warsztaty oddechowe z jogą 2019”

Zniżki

SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w wyjazdach z jogą, organizowanych przez Morgulec.com i Joga-Joga.pl.

SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych
rabat 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 wyjazdach
rabat 10% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 wyjazdach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

UWAGA! Jeśli posiadasz SREBRNĄ KARTĘ Prosimy podczas wypełniania FORMULARZA ZGŁOSZENIA na wyjazd zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać nr posiadanej karty.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ LUB NAPISZ
tel. 666 923 666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 18.00
mail zapisy@joga-joga.pl

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach,  z przyczyn losowych mogą nastąpić  zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku  zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie.