Piwniczna Zdrój ISKRA

Piwniczna Zdrój ISKRA

Najbliższe wyjazdy

Ośrodek wypoczynkowy „Iskra” jest położony w malowniczej dolinie Kosarzyska na skraju Popradzkiego Parku Krajobrazowego w mieście Piwniczna Zdrój (Beskidy). Przy samym ośrodku znajduje się rodzinny wyciąg narciarski.

Piwniczna Zdrój to doskonałe miejsce dla zwolenników sportów zimowych. W pobliżu są  stoki narciarskie w Suchej Dolinie (ok. 3 km), Kokuszce (ok. 6 km), Rytrze (ok. 10 km) i Wierchomli (ok. 15 km).

W ośrodku wypoczynkowym „Iskra” do dyspozycji są pokoje 2,3,4-osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkon. WI-FI jest w holu recepcyjnym. W budynku znajduje się: sala dyskotekowa, sala lekcyjno-konferencyjna, sauna, a dla lubiących aktywny wypoczynek: siłownia, tenis stołowy, bilard oraz piłkarzyki.

W budynku znajduje się: sala dyskotekowa, sala lekcyjno-konferencyjna, sauna, a dla lubiących aktywny wypoczynek: siłownia, tenis stołowy, bilard oraz piłkarzyki.

Loading Map....

Wyjazdy, które się tu odbyły

Opinie

Rozpocząłem przygodę z jogą na wyjeździe sylwestrowym w Piwnicznej i wygląda na to, że ta znajomość przetrwa wiele lat. Dzięki za zaszczepienie bakcyla jogi. Na pewno jeszcze się spotkamy!
Tomek, Wrocław
Doskonałe proporcje między duchem a ciałem. Dużo treści, minimum formy, świetne wprowadzenie do jogi dla dzieci.
Grażyna, Luksemburg
Wyjazd spełnił wszystkie oczekiwania moje i rodziny. Dzieci bardzo zadowolone. Czas na wyjeździe bardzo szybko minął
Agnieszka z Łodzi
Profesjonalne prowadzenie zajęć jogi, smaczne jedzenie, super atmosfera
Agnieszka
Bardzo pozytywny wyjazd. Profesjonalnie! Nie miałem wcześniej doświadczeń z jogą, a po tym wyjeździe jestem... Pozytywnie jogą zakręcony 🙂
Adam z Konstancina
Organizacja na piątkę. Niczego nam nie brakowało. Ogólnie bardzo pozytywny wyjazd, połączenie odpoczynku z aktywnością. To dobry kierunek dla ciała i ducha. Czuliśmy się swobodnie i szczęśliwie. Dziękujemy
Dorota