SYLWESTER Z JOGĄ 2018 :: 5 DNI :: HOTEL ŚLĘŻA : SOBÓTKA

SYLWESTER Z JOGĄ 2018 :: 5 DNI :: HOTEL ŚLĘŻA : SOBÓTKA
27 grudnia 2018 - 1 stycznia 2019

Sobótka

Poznaj miejsce, w którym odpoczniesz jak nigdy dotąd i jak nigdzie indziej. Przy zabytkowym rynku Sobótki, u stóp słynnej góry Ślęży, świętej dla dawnych pogan i dzisiejszych wyznawców naturalnej magii.

Zalew Bystrzycki dla amatorów wody, lotnisko sportowe dla amatorów powietrza, kamieniołomy z miejscami do wspinaczki skałkowej i nurkowania. Wszystko niedaleko od Wrocławia. Niedaleko – a jakby bardzo daleko…

Hotel Ślęża, położony zaledwie 35 km od Wrocławia, znajduje się w samym centrum małego uroczego miasteczka – Sobótki. Z każdego okna roztacza się malowniczy widok na urokliwy Sobótczański rynek oraz na Masyw Góry Ślęży, otoczony Ślężańskim Parkiem Krajobrazowym. Znaczącymi atutami są pamiątki burzliwych dziejów w postaci licznych zabytków, ale przede wszystkim – wspaniała bujna przyroda, piękno górskich krajobrazów oraz czyste powietrze.

50 miejsc hotelowych w pokojach, które łączą staroświecki styl z nowoczesnymi wygodami.

Elegancka kawiarnia, klub w zabytkowej piwnicy, galeria sztuki w hallu, zadaszone patio w sezonie wiosenno – jesiennym, parking, oddzielna przestrzeń dookoła budynku tylko dla naszych gości.

Naciesz się Świętym spokojem w Świętym miejscu dawnych Celtów i Słowian. Zobacz prehistoryczne rzeźby na tajemniczej górze Ślęży. A przede wszystkim – odpocznij sobie w sposób, który najbardziej lubisz.

Joga

Ćwiczymy codziennie 2 x 1,5 h + poranne ćwiczenia oddechowe. Do wyboru dwie sesje jogi dziennie, w grupie początkującej lub zaawansowanej. Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

JOGA FUNKCJONALNA –  łączy w sobie mądrość klasycznej jogi i współczesną wiedzę naukową. Oryginalne i niezwykle skuteczne ćwiczenia oparte na naturalnych wzorcach ruchowych uruchomią każdy mięsień w twoim ciele, poprawiając twoje zdrowie oraz możliwości we wszystkich aktywnościach fizycznych, które podejmujesz. Na zajęciach wzmocnisz mięśnie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłową postawę i ładną sylwetkę. Odzyskasz naturalny zakres ruchu w stawach. Elementy dynamiczne poprawią funkcjonowanie układu krwionośnego i pomogą spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Osiągniesz lepsze efekty przy mniejszym wysiłku dzięki wykorzystaniu naukowych zasad konstrukcji treningu. Na poziomie psychicznym zajęcia wyrabiają umiejętność wyciszenia i skupienia umysłu. Uwalniają od stresu i zapewniają dużą dawkę pozytywnej energii.

Nauczyciele

Radek Rychlik – joga funkcjonalna, absolwent warszawskiego AWF-u oraz studiów neuropsychologicznych. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. W 2002 r. założył pierwszą w Polsce szkołę dynamicznych stylów jogi. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi. Zajęcia Radka są dość intensywne, z dużym udziałem ćwiczeń wzmacniających i dynamicznych, lecz jednocześnie prowadzone z naciskiem na bezpieczeństwo i efekty prozdrowotne. radekrychlik.pl

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełnimy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu zaspokoją nawet najbardziej wymagających joginów. Przed porannymi zajęciami na uczestników wyjazdu będzie czekał rozgrzewający napój z imbirem, miodem i cytryną.

W Sylwestrową Noc zapraszamy na niezapomniany bal i uroczystą wegetariańską kolację.

Dodatkowe atrakcje w okolicy

  • loty widokowe nad Ślężą oraz na terenie lotniska Mirosławice
  • wspinaczka skałkowa oraz nurkowanie na terenie dawnych kamieniołomów w Sobótce Górce oraz Chwałkowie
  • wycieczki górskie po Masywie Ślęży
  • turystyka rowerowa górska oraz nizinna po wyznaczanych szlakach rowerowych
  • windsurfing oraz sporty motorowodne na Zalewie Mietkowskim (6 km)
  • wycieczki piesze śladami magicznych miejsc kultu starożytnych Słowian

Kopalnia WIRY – Podziemna Trasa Turystyczna

Wyjątkowość kopalni w Wirach, wiąże się przede wszystkim z występującymi tam rodzajami skał, a to związane jest z kilkoma czynnikami, a więc z bezpośrednim sąsiedztwem Masywu Ślęży i przechodzących w pobliżu geologicznych granic: granitowy masyw Strzegom-Sobótka i serpentynitowy masyw Gogołów- Jordanów.
Udając się z przewodnikiem na zwiedzanie Kopalni Wiry, wyposażeni w latarki i kaski na wstępie możemy  obejrzeć wejściowy chodnik upadowy, którym, to górnicy schodzili i wychodzili z pracy, jak i też za pomocą wyciągarki transportowali na zewnątrz pozyskany urobek. Kopalnia w Wirach czynna jest od 09:00 – 18:00

Dodatkowo płatne

KURS TAŃCA – Nauka tańca z wykorzystaniem elementów tanecznych rodem z Hiszpanii, Meksyku i Ameryki Południowej. Rytmiczny i fantazyjny koktajl taneczny na sylwestrową noc! Do nauki i wspólnej zabawy zaprasza Małgorzata Matuszewska, ceniona tancerka i choreografka specjalizująca się w tańcach hiszpańskich, posiadająca ogromne doświadczenie tak artystyczne jak i pedagogiczne. Zachęcamy do zabrania na kurs szerokie spódnice, wachlarze, szale, kapelusze – dodatkowym elementem zajęć będzie nauka jak wykorzystać elementy stroju w tańcu.

Kurs – 3 dni po 75 min. ( 180 zł od osoby,  300 zł za parę )

Małgorzata Matuszewska – Tańcem flamenco zajmuje się od 1990 r. Uczęszczała na kursy prowadzone przez wielu wybitnych tancerzy flamenco. Brała udział w kursach organizowanych w ramach słynnych festiwali flamenco w Hiszpanii i we Francji. Uczęszczała na liczne szkolenia z wielu form tańca i teatru, m.in indyjskiego, japońskiego, orientalnego, pantomimy, improwizacji i kompozycji. Współpracuje z uznanymi artystami na terenie całej Polski, oraz jako konsultant ds flamenco m.in dla telewizji i radia.

Cennik

Miejsce w pokoju 1-os. -1600 zł

Miejsce w pokoju 2 os. – 1450 zł

Dziecko (4-11 lat) – 800 zł

Firma JOGA-JOGA.PL odpowiada wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Nie pobiera żadnych opłat ani też nie organizuje dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania itp. Tymi sprawami zajmuje się hotel, który również ponosi wobec klienta za wykonanie swych usług odpowiedzialność określoną w przepisach kodeksu cywilnego. Odpowiedzialność ta dotyczy także ewentualnego zwrócenia przez hotelarza czy restauratora itp. klientowi sum wpłaconych w przypadku niewykonania usługi oraz wszelkich roszczeń klienta do nich i odwrotnie. W sprawach dotyczących tych roszczeń firma JOGA-JOGA.PL nie będzie uczestniczyć, ani nie ponosi w nich odpowiedzialności wobec klienta.

Prosimy od wypełnienia formularza zgłoszeniowego o wpłatę zadatku  w ciągu 2 dni roboczych. Należy wpłacić 2 zadatki.
w wysokości 400 zł od os. – na konto organizatora zajęć jogi
JOGA-JOGA.PL 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490
tytuł „Karnet na zajęcia jogi Sobótka Sylwester  2018 r. ”

w wysokości 150 zł od os. – na konto organizatora pobytu

Hotel Ślęża  40 1020 5138 0000  9702 0203 5442

tytuł ,,Sylwester z Jogą 2018”

UWAGA! Reszta kosztów do uregulowania wyłącznie gotówką na miejscu – prosimy nie przelewać całej kwoty na konto.

Zniżki

SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w wyjazdach z jogą, organizowanych przez Morgulec.com i Joga-Joga.pl.

SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych
rabat 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 wyjazdach
rabat 10% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 wyjazdach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

UWAGA! Jeśli posiadasz SREBRNĄ KARTĘ Prosimy podczas wypełniania FORMULARZA ZGŁOSZENIA na wyjazd zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać nr posiadanej karty.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ LUB NAPISZ
tel. 666 923 666, w godzinach 9.00- 18.00
mail zapisy@joga-joga.pl

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach,  z przyczyn losowych mogą nastąpić  zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku  zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie.

W przypadku, gdy na wyjazd zgłosi się grupa poniżej 20 osób, organizator zastrzega sobie prawo do wysłania jednego nauczyciela jogi i utworzenia jednej grupy łączonej.

Opieka i joga dla dzieci będzie realizowana pod warunkiem, że zbierze się na wyjeździe grupa minimum 3 dzieci. Jeśli grupa się nie zbierze, cena za dziecko ulega obniżce 10%