RODZINNE FERIE Z JOGĄ 2017 :: 7 DNI :: GÓRY :: PIWNICZNA ZDRÓJ :: SKI HOTEL *** :: PS2

RODZINNE FERIE Z JOGĄ 2017 :: 7 DNI :: GÓRY :: PIWNICZNA ZDRÓJ :: SKI HOTEL *** :: PS2
11 lutego 2017 - 18 lutego 2017

W górskiej miejscowości Piwniczna-Zdrój znajduje się Ski Hotel – obiekt trzygwiazdkowy, wybudowany na fundamentach dawnego Schroniska Górskiego w Suchej Dolinie. To popularne wśród narciarzy miejsce zimowego wypoczynku.

Górna część doliny potoku Czercz, mająca formę wielkiej nieckowatej hali, za którą zalesiony teren gwałtownie się obniża – w całości zamieniono w wielki ośrodek narciarski. Zimowym sportom sprzyja klimat – w otoczonym z trzech stron górami, a otwartym tylko na wschód zagłębieniu śnieg utrzymuje się długo, rzadko wieją silne wiatry. Na stoku działa aż 10 wyciągów narciarskich – 3 trudne, 4 łatwiejsze i 3 dla dzieci.

Joga

Metoda Iyengara
Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniające i rozciągające ciało, regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące.

Wyjątkową cechą jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.
Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

Joga dla kręgosłupa to zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem asan ukierunkowanych na pracę kręgosłupa, łopatek i miednicy. Zajęcia szczególnie polecane dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz z dolegliwościami. Regularne ćwiczenia pozwalają wzmocnić odpowiednie mięśnie, skorygować postawę, rozluźnić nadwerężone obszary pleców.

Do wyboru 2 sesje jogi dziennie: JOGA 2 x 1,5h + poranne ćwiczenia oddechowe.

Sesje dla osób początkujących i dla zaawansowanych.

Nauczyciele

Janusz Dąbrowski – nauczyciel jogi, fizjoterapeuta, specjalista od jogi dla kręgosłupa, dyplomowany  masażysta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 20 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki  korekcyjnej, profilaktyki bólów kręgosłupa i masażu w Gabinecie Odnowy Biologicznej BIORELAX www.biorelax.waw.pl. Jogę praktykuję od 2003 roku, w 2007 ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez m.in. Gabrielę Giubilaro i Sharata Arora.

Anna Michalik-Pudełek – mgr fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie II wydz. lekarski  kierunek fizjoterapia, wcześniej 2 letniego Medycznego Studium Fizjoterapii w Warszawie. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w rehabilitacji dziecięcej, m.in. usprawnianie dzieci z wadami postawy, mózgowymi porażeniami dziecięcymi w Dzielnicowej Przechodni Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, obecnie w Gabinecie Odnowy Biologicznej BIORELAX www.biorelax.waw.pl Specjalizuje się w  leczeniu wad postawy, bólów kręgosłupa jak również rehabilitacji młodzieży niepełnosprawnej.

Gimnastyka korekcyjna i Joga dla dzieci / Opieka dla dzieci / Zajęcia kreatywne


Zapraszamy dzieci na ZAJĘCIA KREATYWNE – wspólne zabawy plastyczne i ruchowe, wspierające dzieci w poznawaniu się i integracji. Dzieci powyżej 3 roku życia muszą posiadać umiejętność funkcjonowania w grupie.

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z elementami jogi.

Głównym celem gimnastyki  korekcyjnej jest  likwidacja wad postawy lub jej zahamowanie, poprawa sprawności i wydolności fizycznej  poprzez stosowanie maksymalnej korekcji, stosowanie ćwiczeń rozciągających mięśni przykurczonych i wzmacnianie osłabionych, stosowanie ćwiczeń elongacyjnych, oddechowych.

Do ćwiczeń tych wykorzystujemy ćwiczenia dynamiczne całego ciała, a także  elementy jogi i dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepszą efektywność ćwiczeń zarówno rozciągających jak i wzmacniających. Nasze zajęcia w głównej mierze poświęcone będą  takim wadom jak: skoliozy, plecy okrągłe, plecy wklęsłe, wady kończyn: płaskostopie, kolana koślawe, kolana szpotawe jak również niedbałe postawy skoliotyczne.

Możliwe też będą  indywidualne konsultacje i ćwiczenia.

Narty

Zimą panują tu dobre warunki śniegowe umożliwiające uprawianie sportów zimowych. W stacjach narciarskich działa kilkanaście wyciągów orczykowych i talerzykowych jak również wyciągi krzesełkowe. Działają też serwisy narciarskie, wypożyczalnie sprzętu oraz szkółki narciarskie.

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełnimy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże wegetariańskie posiłki podane w formie szwedzkiego stołu – w cenie wyjazdu.

W restauracji Goście mogą spróbować regionalnych specjałów.

Koncert gongów i mis

Robert Mątewski jest dyplomowanym terapeutą dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa, uczestnikiem  warsztatów z mistrzem gongu Donem Conreux (USA). Cały czas zgłębia tajniki gry i terapii dźwiękiem, prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne. Tworzy z żoną „miejsce ludzi wolnych i działań dobrowolnych OSADA GONGSTERLAND”.

Relaks

Do dyspozycji uczestników wyjazdu będzie także: bar oraz restauracja „Waniliowa”, mini SPA, plac zabaw dla dzieci, baby room, grillowisko, stół do bilarda, tenis stołowy. W hotelu możliwość skorzystania także z sauny i masaży.

Dodatkowo płatne

* Masaże,

* sauna (dodatkowo płatna – 40,00 zł/  1 H – 4 osoby),

* koncert gongów i mis,

* ski pass(ceny w Wierchomli http://www.wierchomla.com.pl/stacja-narciarska-zima/cennik-karnetow) .

Cennik

Ceny first minute:
1 670 zł/ os. dorosłą w pok. 2,3 – os.
1020 zł/ dziecko 3- 11 lat

Cena obejmuje:

* zakwaterowanie
* wyżywienie
* zajęcia jogi
* joge dla dzieci
* zajęcia kreatywne dla dzieci

Zapisy

Aby zarezerwować wyjazd należy:

1. Wypełnić formularz zgłoszenia

2. Wpłacić zadatek na 2 numery kont

ORGANIZATOR POBYTU:
350 zł (za 1 osobę dorosłą ) + 100 zł (1 dziecko)
NUMER KONTA: 52 1750 1240 0000 0000 1053 0369
Ski Hotel*** Sucha Dolina 33  33-350 Piwniczna Zdrój
Tytuł przelewu: „Ferie z jogą 11.02-18.02.2017
ORGANIZATOR ZAJĘĆ JOGI:
200 zł (za 1 osobę dorosłą )100 zł  (1 dziecko)
NUMER KONTA: 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490
JOGA-JOGA.PL ul.Kiełpińska 6/5 01-707 Warszawa
Tytuł przelewu: ” KARNET NA ZAJĘCIA JOGI FERIE PS2 11.02-18.02.2017″

UWAGA !!!

  • RESZTA KWOTY PŁATNA WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ NA MIEJSCU (nie akceptujemy kart).
  • PROSIMY NIE PRZELEWAĆ CAŁOŚCI KWOTY NA KONTO.
  • PROSIMY OD WYPEŁNIENIA FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH O WPŁATĘ ZADATKU NA KONTO W PRZECIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH.
Formularz zgłoszeniowy

Zniżki

SREBRNA KARTA upoważnia nawet do 10% zniżki.

Odbierz SREBRNĄ KARTĘ i korzystaj z najlepszych cen na nasze zajęcia  jogi.

Dla kogo?
SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w 7 dniowych zajęciach jogi z Akademią Asan, Joga-Joga.pl.

Jakie korzyści?
SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych na nasze zajęcia.
rabat 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 tygodniach
rabat 10% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 tygodniach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

UWAGA !:Jeśli posiadasz SREBRNĄ KARTĘ Prosimy podczas wypełniania FORMULARZA ZGŁOSZENIA na wyjazd zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać nr posiadanej karty.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ w godz. 9.00- 18.00 tel. kom. 666 923 666

LUB NAPISZ MAILA:zapisy@joga-joga.pl

Zapraszamy 🙂