Ochotnica Dolna PENSJONAT JURKOWSKI***

Ochotnica Dolna PENSJONAT JURKOWSKI***

Najbliższe wyjazdy

Ochotnica Dolna jest urokliwą i spokojną miejscowością położoną w samym sercu Gorców, nieopodal Szczawnicy. Bliskość przyrody i wspaniały krajobraz otaczający to miejsce, ma zbawienny wpływ na ludzki umysł spragniony odpoczynku. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, a na amatorów sportów zimowych czeka stacja narciarska Szczawnica oraz dziesiątki lokalnych wyciągów.

Pensjonat Jurkowski *** oferuje pokoje 2, 3 oraz 4-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w osobną łazienkę, telewizor, a także bezpłatny dostęp do internetu.

W ośrodku znajdują się między innymi: sauna, jacuzzi, bilard, piłkarzyki, sala dyskotekowa, bar. Na terenie ośrodka dostępny jest parking oraz bacówka.

Komfortowy basen – dla  przyjemności korzystania z kąpieli, w basenie zastosowano technologię elektrolizy soli – naturalna sól gwarantuje doskonałą jakość wody, łagodną dla oczu i delikatną dla skóry.

Loading Map....

Wyjazdy, które się tu odbyły

1 2

Opinie

Jestem bardzo mile zaskoczona, przyjazna atmosfera a trenerzy  dostępni, sympatyczni i profesjonalni!!!
Renata, Mińsk Mazowiecki
Zajęcia jogi spełniły moje oczekiwania w 100%! 🙂
Kasia z Krakowa
Zajęcia jogi prowadzone na bardzo wysokim poziomie, pozwoliły mi na lepsze zrozumienie własnego ciała.
Jan
Super instruktorzy! Poradziłam sobie na zajęciach, mimo że wcześniej nie ćwiczyłam jogi. Nauczyciele chętnie odpowiadali na wszystkie pytania, dowiedziałam się wielu pomocnych rzeczy dotyczących problemów zdrowotnych. Serdecznie za wszystko dziękuję
Teresa z Sochaczewa
Niezwykłym atutem okazało się doskonałe wyżywienie, nie tylko bardzo smaczne, ale również urozmaicone, z wielością składników i przygotowane z pasją, za co bardzo dziękuję, bo tego się nie spodziewałem.
Fred, Warszawa
Bardzo pozytywne doznanie, super zajęcia, piękna okolica, ciekawe możliwośći.