WIOSNA Z JOGĄ W ALPACH 2021 :: Włochy, Maso Corto :: Alpy :: Narty :: 7 DNI

WIOSNA Z JOGĄ W ALPACH 2021 :: Włochy, Maso Corto :: Alpy :: Narty :: 7 DNI
10 kwietnia 2021 - 17 kwietnia 2021
Maso Corto jest niewielką, lecz coraz szerzej znaną miłośnikom aktywnych sportów zimowych, wioską we włoskim Tyrolu Południowym – rejonie zamków, ruin, pięknych ogrodów i winnic. Położona niedaleko granicy austriackiej, w rejonie Ötztaler Alpen, jest jednym z urokliwszych miejsc na wysokogórskie wakacje. Gościnni mieszkańcy, rewelacyjna kuchnia, świetne warunki narciarskie pozwalają turystom korzystać z całego wachlarza atrakcji. W położonym na wysokości ponad 2 tys. metrów ośrodku na turystów czeka: całoroczna jazda na nartach i snowboardzie na lodowcu Hochjoch (ponad 3 tys. metrów), wspaniałe warunki do uprawiania carvingu, telemarku, pieszych wędrówek, a także halfpipe na lodowcu, możliwość lotów z nartami na lotni, basen, sauny, dyskoteka i rewelacyjna włosko-austriacka kuchnia.
Na zainteresowanych czeka ponad 2500 miejsc noclegowycho różnym standardzie. Polacy są drugą, po Włochach nacją najczęściej spędzającą wakacje w Maso Corto. Czekają na nich polskie napisy, menu w rodzimym języku, polska rezydentka, instruktorzy mówiący po polsku.
Zamieszkamy w ośrodku Top Residence Kurz. Ośrodek oferuje apartamenty od 1 do 6 osób. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny.  Strona ośrodka TUTAJ

Joga

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniające i rozciągające ciało, regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące.

Wyjątkową cechą jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.
Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

MAHA JOGA to radosna i odmładzająca forma ćwiczeń. Polega na rozwijaniu sprawności psychofizycznej w harmonii z oddechem. Skupienie na świadomym odczuwaniu (propriocepcja) wyzwala lekkość, miękkość i płynność w ruchu oraz ułożeniu ciała. Skutkiem jest rozwój siły i gibkości oraz stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Osiąga się to poprzez specjalnie wykonywane: ćwiczenia dynamiczne, pozycje statyczne, płynne sekwencje pozycji zgrane z oddechem i bezdechem.

JOGA 2 × DZIENNIE + ĆWICZENIA ODDECHOWE
Zajęcia jogi będą odbywać się dwa razy dziennie: rano energetyzujące ćwiczenia przygotowujące do wyjścia na stok, po południu joga regeneracyjna.

Nauczyciele

Włodek Łagodzki – nauczyciel MAHA JOGI od blisko 30 lat, trener capoeiry, instruktor kettlebell i giriewoj sport, tłumacz, autor i redaktor haseł  Encyklopedii PWN, filozof. Podejście Włodka do jogi wynika  z długotrwałych studiów sanskryckich traktatów jogi, praktyki różnych ścieżek u mistrzów indyjskich i tybetańskich, jak również inspiracji najnowszymi osiągnięciami osteopatii, medycyny sportowej, terapii czaszkowo-krzyżowej i neurokinezjologii.

We własnym zakresie:

  • Wyżywienie,
  • Dojazd,
  • Ubezpieczenie.

Warto wiedzieć

Tygodniowy SKIPASS w CENIE WYJAZDU!
Rezydencja dysponuje w pełni wyposażonymi apartamentami z aneksami kuchennymi.

ZAKWATEROWANIE

Rezydencja znajduje się w malowniczej okolicy w Maso Corto na 2011 m n.p.m. , w otoczeniu majestatycznych górskich szczytów. Dogodna, centralna lokalizacja pozwala odpocząć od samo ­ chodu i miejskiego zgiełku, ponieważ restauracje, bary, szkoła narciarska, sklep i inne usługi są na wyciągnięcie ręki. Tylko dwie minuty spaceru dzielą nas od tras narciarskich oraz stacji kolejki linowej, która zaledwie w 6 minut zabierze Państwa na wysokość 3 212 m n.p.m., gdzie czeka ponad 40 kilometrów tras narciarskich i unikatowy lodowcowy krajobraz! Zrelaksuj sie po dniu spedzonym na stoku na krytym basenie oraz w centrum SPA W naszej wypożyczalni znajdziesz najnowsze modele nart marki BLIZZARD, K2 & Nobile Freeride Ski. Oferujemy profesjonalną obsługę w doborze sprzętu narciarskiego oraz jego konserwacji.

Cennik

1 os. w apartamencie 1-osobowym – 895 EURO

1 os. w apartamencie 2-osobowym – 595 EURO

1 os. w apartamencie 3-osobowym – 525 EURO

1 os. w apartamencie 4-osobowym – 490 EURO

Cena zawiera zakwaterowanie, zajęcia jogi i karnet narciarski.

Firma JOGA-JOGA.PL odpowiada wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Nie pobiera żadnych opłat ani też nie organizuje dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania itp. Tymi sprawami zajmuje się hotel, który również ponosi wobec klienta za wykonanie swych usług odpowiedzialność określoną w przepisach kodeksu cywilnego. Odpowiedzialność ta dotyczy także ewentualnego zwrócenia przez hotelarza czy restauratora itp. klientowi sum wpłaconych w przypadku niewykonania usługi oraz wszelkich roszczeń klienta do nich i odwrotnie. W sprawach dotyczących tych roszczeń firma Joga-joga.pl nie będzie uczestniczyć, ani nie ponosi w nich odpowiedzialności wobec klienta.

Zapisy

Prosimy od wypełnienia formularza zgłoszeniowego o wpłatę zadatku  w ciągu 2 dni roboczych.
w wysokości 100 EUR od os. – na konto ORGANIZATORA ZAJĘĆ JOGI:
JOGA-JOGA.PL 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490
tytuł przelewu „Karnet na zajęcia jogi Maso Corto wiosna 2021”

Obowiązujący kurs 1 EUR=  zł

ORGANIZATOR POBYTU:

Zaliczka w wysokości 100 euro od osoby na konto:

44 1050 1908 1000 0091 0867 6298

tytuł przelewu „JOGA-JOGA (imię i nazwisko, rodzaj apartamentu)”

 

UWAGA! Reszta kosztów do uregulowania wyłącznie gotówką na miejscu – prosimy nie przelewać całej kwoty na konto.

Zniżki

SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w wyjazdach z jogą, organizowanych przez Morgulec.com i Joga-Joga.pl.

SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych
rabat 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 wyjazdach
rabat 10% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 wyjazdach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ LUB NAPISZ
tel. 666 923 666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 18.00
mail zapisy@joga-joga.pl

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach,  z przyczyn losowych mogą nastąpić  zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku  zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie.

Jeżeli jakaś impreza nie będzie mogła zostać przeprowadzona w zakładanym terminie z powodu okoliczności niezależnych od nas, nie możemy ponosić za to odpowiedzialności. W takim przypadku impreza odbędzie się w późniejszym terminie lub terminach. Wpłacone zadatki nie przepadają, będzie je można wykorzystać. W przypadku problemów związanych z covid-19: choroby, kwarantanny lub lockdown’u zwracamy wpłaconą kwotę.