POCZUJ ENERGIĘ RUCHU. 10 września 2021, godz. 16.30

POCZUJ ENERGIĘ RUCHU. 10 września 2021, godz. 16.30
10 września 2021 04:00 - 09:15

Niesieni przez muzykę, ruch i wibracje uwolnimy ciało i ducha.

 

PLAN WYDARZENIA:

16.30 – 18.00 – joga powięziowa i funkcjonalna połączona z nata jogą (jogą tańca), K. Enerlich

18.00 – 18.30 – przerwa

18.30 –20.00 – yin joga z medytacją, K. Enerlich

20.00 – 20.30 – przerwa

20.30 – 21.30 – sesja relaksacyjna w dźwiękach gongów i mis tybetańskich, Ewa Majerska

***
Poczuj energię ruchu w ciele – warsztat poświęcony odzyskiwaniu swobody ruchu i odczuć w ciele. Będziemy praktykować jogę powięziową, funkcjonalną połączoną z jogą tańca i na koniec  yin jogę z medytacją czyli poddamy się ruchowi i przepływowi energii z jednoczesnym wzmocnieniem w ciele.  Warsztat pomoże nam wzmocnić ciało i rozpuścić napięcia, będzie drogą ku odpuszczaniu i akceptacji. Niesieni przez muzykę, ruch i wibracje zbliżymy się ku poczuciu wolności w ciele i duszy.  Będąc w nieskrępowanym ruchu, poczujemy łagodny przepływ, działanie endorfin i siłę oddechu. Nata joga czyli joga tańca da nam rozluźnienie i poruszenie oraz wyzwoli hormony szczęścia.
***

Prowadząca:

Katarzyna Enerlich – polska pisarka i nauczycielka hatha jogi (kurs nauczycielski jogi akademickiej pod kierunkiem prof. Janusza Szopy), miłośniczka jogi dynamicznej. Ma swoją szkołę jogi „Baba Joga” i prowadzi zajęcia w kilku miastach na Warmii i Mazurach. Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści z historią Regionu w tle, jak również książek i publikacji o zdrowym stylu życia, odżywianiu i naturalnych kosmetykach. Prowadzi tematyczne warsztaty, podczas których opowiada, jak można żyć zdrowo i wyglądać młodo, nie tracąc na to zbyt wiele czasu i pieniędzy. Spotykając się z Czytelnikami i uczestnikami warsztatów w całej Polsce nie tylko zaraża pasją jogi i uczy zdrowego stylu życia w harmonii z Naturą, ale również inspiruje do czerpania z regionalnego dziedzictwa i lokalnych opowieści.

SESJA RELAKSACYJNA GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH:

Podczas zajęć odpoczniesz psychicznie i fizycznie. Zrelaksujesz się zanurzając w uzdrawiających dźwiękach instrumentów wielotonowych, które mają naukowo udowodnione działanie lecznicze i relaksacyjne.
Gongi i misy to instrumenty, wytwarzające intensywne wibracje lecznicze, które stymulują uczucie spokoju i relaksu. Potężna Wibracja pozwala na uwolnienie od stresu i poprawia samopoczucie.

Metoda terapii dźwiękiem za pomocą mis tybetańskich polega na specyficznym oddziaływaniu fal dźwiękowych na ciało ludzkie. Przekazywana na poziomie kwantowym energia uzupełnia komórkowe niedobory energetyczne, równoważąc i wyrównując poziomy energetyczne w ciele.

Prowadząca:
Ewa Majerska, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od 2013 roku zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WYDARZENIU ?

✔ rozluźnienie dolnych pleców

✔ relaks
✔ balans pomiędzy ciałem fizycznym, a duchowym
✔ uwolnienie od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli
✔ oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji
✔ czas tylko dla Ciebie

CENA :
CAŁOŚĆ: 165 zł
Istnieje możliwość udziału w wybranych zajęciach:
Poczuj energię ruchu: 130 zł
GONGI I MISY: 60 zł
MIEJSCE:  JOGA ŻOLIBORZ,
ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313, I piętro
KUP TUTAJ  (kliknij, a następnie kliknij w kafelek z zajęciami w grafiku i zaloguj się)
Informacje: tel. 732 999 400
a.kunicka@joga-joga.pl
CO ZABRAĆ:
– własną matę (lub można nabyć matę na miejscu)
– wygodny strój
– skarpetki: w szkole chodzimy bez butów