MARZEC Z JOGĄ 2023 :: 4 DNI :: AUGUSTÓW

MARZEC Z JOGĄ 2023 :: 4 DNI :: AUGUSTÓW
15 marca 2023 - 19 marca 2023

Augustów – miasto otoczone dziewięcioma jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską. Wodna stolica północno-wschodniej Polski, doskonałe miejsce na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem, katamaranem czy gondolą. Aktywnie czas spędzą tu biegacze, rowerzyści, pasjonaci jazdy konnej czy nordic walking. Malownicze widoki, czyste powietrze i woda w jeziorach, relaksujące lasy sosnowo-świerkowe, nienaruszona natura i życzliwi mieszkańcy. W 2014 r. Augustów został uhonorowany tytułem „Najmilszego miasta w Polsce”.

Hotel – Uzdrowisko Augustów Medical SPA położony jest na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko – to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Hotel oferuje szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych oraz rytuałów spa.

Joga dla kręgosłupa

Joga dla kręgosłupa to zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem asan ukierunkowanych na pracę kręgosłupa, łopatek i miednicy. Zajęcia szczególnie polecane dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz z dolegliwościami kręgosłupa. Regularne ćwiczenia pozwalają wzmocnić odpowiednie mięśnie, skorygować postawę, rozluźnić nadwerężone obszary pleców. Ćwiczenia opracowane na bazie jogi według metody Iyengara mają na celu skorygować postawę i wykształcić tę prawidłową.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które ćwiczą już jogę, jak i dla początkujących. Zapewniamy dwie sesje jogi po 1,5 godziny – rano i po południu oraz poranne ćwiczenia oddechowe trwające pół godziny.

Turnus rozpoczyna się 15.03 o godz. 16.00, kończy 19.03 o godz. 11.

Nauczyciel

Janusz Dąbrowski – dyplomowany nauczyciel jogi, specjalista od jogi dla kręgosłupa, absolwent AWF w Warszawie. Od 1986 roku prowadzi BIORELAX Gabinet Odnowy Biologicznej na warszawskim Żoliborzu (www.biorelax.waw.pl), gdzie odbywają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, gimnastyki dla kobiet pod kątem profilaktyki bólów kręgosłupa oraz masaże kręgosłupa.

Jogę praktykuje od 2003 roku, a w 2007 ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Szczecinie u Jurka Jaguckiego. Uczestniczy w warsztatach doszkalających prowadzonych przez renomowanych nauczycieli jogi z kraju i zagranicy m.in. G. Giubilaro, S. Arora, M. Monroe, R. Keller, J. Netti i S. Quirk. Od 2009 roku współpracuje z Joga-Żoliborz oraz Shakti Joga. Prowadzi też zajęcia jogi dla kręgosłupa na wielu wyjazdach m. in, w Poddąbiu, Ochotnicy, Krutyni, Piwnicznej, Wyspie Sobieszewskiej i Wierchomli, Jabłoni, Luboradzy.

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełnimy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu zaspokoją nawet najbardziej wymagających joginów. Przed porannymi zajęciami na uczestników wyjazdu będzie czekał rozgrzewający napój z imbirem, miodem i cytryną.

Dodatkowe atrakcje

MASAŻE  – fizjoterapeuta z 30 letnim  doświadczeniem – Janusz Dąbrowski. Zabiegi należy umawiać indywidualnie na wyjeździe.

HOTEL – basen, sauny, strefa Wellness. Szeroka oferta zabiegów rehabilitacyjnych oraz upiększająco – regenerujących rytuałów spa.

Do  wypożyczenia rowery i kijki do nordic walking-u.

Cennik

Cena za osobę dorosłą w pokoju 1-osob –  1950 zł

Cena za osobę dorosłą w pokoju 2-osob –  1670 zł

Zwierzak – 160 zł

 

Zapisy

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i o wpłatę zadatku  w przeciągu 2 dni roboczych od otrzymania maila potwierdzającego wstępną rezerwacje. Do zapłaty będą 2 zadatki.

 

w wysokości 400 zł od osoby dorosłej na konto organizatora zajęć jogi: JOGA-JOGA.PL

Numer: 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490 tytuł „Karnet na zajęcia jogi Augustów – AM”

oraz w wysokości 300 zł od osoby dorosłej – na konto organizatora pobytu: Sanatorium Augustów Medical Spa

Numer: 33 1240 5918 1111 0010 3833 7674 tytuł: „Joga Augustów  – Marzec ”

 

Firma  JOGA-JOGA.PL odpowiada wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Nie pobiera żadnych opłat ani też nie organizuje dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania itp. Tymi sprawami zajmuje się hotel, który również ponosi wobec klienta za wykonanie swych usług odpowiedzialność określoną w przepisach kodeksu cywilnego. Odpowiedzialność ta dotyczy także ewentualnego zwrócenia przez hotelarza czy restauratora itp. klientowi sum wpłaconych w przypadku niewykonania usługi oraz wszelkich roszczeń klienta do nich i odwrotnie. W sprawach dotyczących tych roszczeń firma JOGA-JOGA.PL nie będzie uczestniczyć, ani nie ponosi w nich odpowiedzialności wobec klienta.

Zniżki

srebrna_karta_jj

Odbierz SREBRNĄ KARTĘ i korzystaj z najlepszych cen na nasze zajęcia  jogi.

SREBRNA KARTA upoważnia nawet do 15% zniżki.

  • SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w naszym wyjeździe.
  • Jakie korzyści?

SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych na nasze zajęcia.

Rabat na karnet na jogę 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 wyjazdach
Rabat na karnet na jogę 15% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 wyjazdach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

Jeśli posiadasz SREBRNĄ KARTĘ podczas wypełniania FORMULARZA ZGŁOSZENIA na wyjazd  prosimy zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać nr posiadanej karty.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA NAPISZ LUB ZADZWOŃ
tel. 666 923 666, w godzinach 9.00- 17.00
mail: zapisy@joga-joga.pl

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach, z przyczyn losowych mogą nastąpić zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie. W przypadku, gdy na wyjazd zgłosi się grupa poniżej 23 osób, organizator zastrzega sobie prawo do wysłania jednego nauczyciela jogi i utworzenia grupy łączonej.

Opieka i joga dla dzieci ( jeśli przewidziana programie danego wyjazdu ) będzie realizowana pod warunkiem, że zbierze się na wyjeździe grupa minimum 3 dzieci. Jeśli grupa się nie zbierze, cena za dziecko ulega obniżce o 10%.

Bardzo prosimy o przemyślane rezerwacje. Zadatki są bezzwrotne.

Jeżeli jakaś impreza nie będzie mogła zostać przeprowadzona w zakładanym terminie z powodu okoliczności niezależnych od nas, nie możemy ponosić za to odpowiedzialności. W takim przypadku impreza odbędzie się w późniejszym terminie. Wpłacone zadatki nie przepadają, będzie je można wykorzystać na innym wyjeździe.