DWÓR POMORSKI LUBORADZA

DWÓR POMORSKI LUBORADZA

Najbliższe wyjazdy

Luboradza to urokliwa osada, malowniczo położona nad pięknym Jeziorem Koprzywno na Pojezierzu Drawskim, 10 km na wschód od uzdrowiska Połczyn-Zdrój. Obrzeża Parku Krajobrazowego, pozwolą zregenerować siły w bliskości z naturą. To niezwykłe miejsce na mapie Pojezierza Drawskiego, cieszące miłośników aktywnego wypoczynku – szczególnie kajakarstwa i jazdy konnej, którym liczne trasy z pewnością wypełnią nie jeden dzień!

Dwór Pomorski Luboradza jest komfortowym, bogato wyposażonym ośrodkiem-wypoczynkowo-konferencyjnym. Położony w zabytkowym parku dworskim jest ostoją ciszy i spokoju. Niepowtarzalną atmosferę Dworku tworzy jego przedwojenna historia oraz oryginalne meble z przełomu XIX i XX wieku, dostępne również jako wyposażeniu pokoi.

Przestronne pokoje są jednak wyposażone we współczesne techniki – TV, szybki Internet, telefony czy łazienki z natryskiem.

Loading Map....

Wyjazdy, które się tu odbyły

1 2

Opinie

Prowadzącego p. Janusza cechuje profesjonalne podejście do tematu zarówno od strony kontaktów z uczestnikami jak i kwestiach prowadzonych zajęć.
Mirosława, Warszawa
Duże zaufanie dla osoby prowadzącej zajęcia. Profesjonalne podejście. Bardzo dobre jedzenie. Urokliwe miejsce.
Hania, Toruń
Bardzo dobry wypoczynek połączony z działaniem prozdrowotnym, a jednocześnie wspaniały reset od codzienności.
Magda, Koszalin
Bardzo indywidualne podejście do klienta, niesamowita opieka fizjoterapeuty. To był wspaniały pobyt.
Joanna, Gdańsk
Janusz - wspaniały nauczyciel, spokojny ale wyciskający ostatnie poty. Chętnie wrócę na obóz jogi i zajęcia z Januszem 🙂
Kasia, Gdynia
Byłam pierwszy raz na wyjeździe z jogą. Bardzo podobały mi się zajęcia z Januszem Dąbrowskim, dzięki któremu będę kontynuować swoją praktykę. Na pewno wrócę!!
Svetlana, Moskwa
Obóz jogi z Januszem to najlepsze co można zrobić dla swojego zdrowia 🙂
Anna, Toruń
Starosłowiańskie przysłowie pszczół mówi: "nieważne gdzie, ważne z kim" co można przełożyć na: poznaj siłę jogi z Wiktorem i jego ekipą w jakimkolwiek zakątku pięknej Polski. Szczególne podziękowania dla Janusza, który w Luboradzy wprowadził nas w 2022 r. w dużo lepszej kondycji niż byliśmy w 2021 r.
Rafał, Wrocław
Po raz kolejny dziękujemy za wspaniały czas z jogą.
Karolina, Wrocław
Jeśli jeszcze nigdy nie spotkałeś się z jogą, polecam te wyjazdy jako numer 1! Od dynamicznych ćwiczeń z Wiktorem Morgulcem po jogę fizjoterapeutyczną z Januszem Dąbrowskim. Wyjazdy dają możliwość sprawdzenia się we wszystkich odmianach jogi. Dzięki tym wyjazdom człowiekowi od razu poprawia się humor i nie można doczekać się następnego razu!
Malwina, Wrocław
Wybitny prowadzący zajęcia - Janusz Dąbrowski. Ćwiczenia jogi były fantastycznym przygotowaniem na Nowy Rok.
Andrzej, Warszawa
Cudowni ludzie, cudowne miejsce, cudowna energia. Profesjonalne podejście do tematu. Byłam pierwszy raz i się nie zawiodłam!
Marta, Dąbrowa Górnicza
Ćwiczenie jogi z Panem Januszem to połączenie wiedzy i doświadczenia. Czysta przyjemność i bezpieczeństwo praktyki.
Małgosia, Warszawa
Najlepsza szkoła jogi! Najlepszy nauczyciel jogi - Janusz. Dziękuję 🙂
Arek, Kazuń
Fantastycznie prowadzone zajęcia przez Janusza pod każdym względem. Merytorycznie w fajnej atmosferze 🙂
Krzysztof, Warszawa
Zupełnie inne podejście do jogi z możliwością uaktywnienia wszystkich mięśni naszego ciała niezależnie od punktu wyjściowego. Polecam! Dobry początek gruntownej zmiany z możliwością utrwalenia na kolejnych wyjazdach.
Ania, Zielona Góra
Sympatyczna grupa ludzi z podobnym spojrzeniem na świat - inspiracja i harmonia.
Anita, Warszawa
Jestem trzeci raz na wyjeździe z jogą i znowu się nie zawiodłam. Ciało odprężone, umysł spokojny, mięśnie wzmocnione. Poprzez równowagę na macie, łapię równowagę w życiu.
Dariusz, Warszawa
Zachęcam wszystkich do takiego aktywnego wypoczynku! Cudowna atmosfera, profesjonalny i przesympatyczny prowadzący Janusz. Moja przygoda z jogą na pewno nie zakończy się na tym wyjeździe 🙂
Iwona, Świnoujście
Wyjazd zorganizowany profesjonalnie. Wyciszenie i pozytywna energia w jednym!
Maria, Warszawa
Pobyt bardzo udany, ciekawe zajęcia pod okiem kompetentnego Pana Janusza. Wspaniałe okolice, w sam raz do odetchnięcia od zgiełku miasta. Polecam!
Grażyna, Bargteheide
Kilka lat praktykuję jogę, ale dopiero kilkudniowa praktyka połączona z relaksem i kuchnią wegetariańską spowodowały wspaniały detoks ciała i duszy. Janusz Dąbrowski jest pełnym profesjonalistą!
Hanna, Warszawa
Fantastyczny wyjazd. Pan Janusz - siła spokoju, cierpliwie wszystko tłumaczy. Bardzo ciekawe i zróżnicowane zajęcia. Cudowni ludzie pełni pozytywnej energii.
Beata, Radom
Bardzo interesujące zajęcia, ani chwili nudy, stopniowe rozciąganie.
Patrycja, Toruń
Świetny wyjazd. Odnowa dla ciała i umysłu. Serdecznie polecam rewelacyjne masaże! Wrócę niedługo.
Justyna, Warszawa
Gorąco polecam wszystkim jako formę wypoczynku i poprawy sprawności.
Krzysztof z Żywca
Świetnie prowadzone zajęcia, bardzo wszechstronne, piękne miejsce, doskonała kuchnia, przemiła obsługa… Co więcej potrzeba? Organizacja? Nawet pogody nie zapomniano zamówić 🙂
Irena, Płock
Ogromna wiedza prowadzącego - Janusza! Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie.
Joanna
Moje pierwsze doświadczenie z jogą pod okiem Janusza było rewelacyjne! Zachęciło mnie do dalszych ćwiczeń z tym instruktorem.Wyjazd fantastyczny. Serdecznie dziękuję i polecam!
Kasia
Fantastyczny wyjazd. Zajęcia dostosowane również do umiejętności osób, które nigdy nie miały kontaktu z jogą. Dodatkowym atutem jest fakt, że prowadzący Janusz Dąbrowski jest również fizjoterapeutą dzięki temu wie kto z ćwiczących ma problemy zdrowotne z zakresu ruchu. Po zajęciach można umówić się na specjalistyczny masaż. Atmosfera doskonała. Wegetariański bufet przepyszny i sycący.
Kasia
Świetna atmosfera. Siła spokoju Janusza udzielała się wszystkim uczestnikom.
Zosia – Dobrzany
Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie. Pomimo zajęć grupowych odczuć można było indywidualne podejście prowadzącego do każdej osoby. Ograniczenia ruchowe nie stanowiły problemu. Świetna atmosfera! Polecam!
Renata – Słupsk
Wyjazd był rewelacyjny! To mój pierwszy kontakt z jogą i od razu poczułam, że to jest właśnie to! Joga jest lekiem na wszystko. Jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że tak późno ją odkryłam!
Małgorzata
Bardzo piękne miejsce, w ciszy i spokoju można oddać się ćwiczeniom.
Przepiękne miejsce! Idealne, aby się wyłączyć z pędu dnia codziennego i wyciszyć się. Dziękuję za fantastyczny wyjazd!
Ania