Jabłoń HOTEL SPA

Jabłoń HOTEL SPA

Najbliższe wyjazdy

  • Brak wydarzeń w tym miejscu. Sprawdź aktualne wyjazdy.
  • Hotel SPA Jabłoń położony jest na Mazurach. Z trzech stron otacza go Puszcza Piską, natomiast z czwartek jezioro Brzozolasek. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe i trasy idealne do nordic walking.

    Każdy z pokoi hotelu jest zaaranżowany indywidualnie – zadbano o ciepłe materiały, starannie dobrane meble i subtelne oświetlenie. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz dostęp do internetu. Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (bez możliwości dostawki), dwuosobowych w wersji standard bądź dwuosobowych pokojach deluxe z możliwością jednej dostawki.

    Do dyspozycji odwiedzających są również centrum SPA i wellness (w tym sauna i jacuzzi), bar oraz restauracja Imbirowy Sad. Na terenie hotelu znajdują się nowe korty do tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu wodnego, strzeżone kąpielisko i boisko do gry w siatkówkę oraz badmintona. Jeżeli dopiszą warunki pogodowe, możliwa jest jazda na łyżwach. Ze względu na niewielką głębokość jeziora, zamarza ono bardzo szybko, stając się naturalnym lodowiskiem.

    Wyjazdy, które się tu odbyły