Kurs Instruktorski Aerial Jogi na chustach 26-28 listopada 2021

Kurs Instruktorski Aerial Jogi na chustach 26-28 listopada 2021
26 listopada 2021 - 28 listopada 2021
 KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI NA CHUSTACH WG. SYSTEMU UNNATA 17-19-WRZEŚNIA 2021
Prowadzenie: Tatiana Antonina Potapowa – dyplomowana nauczycielka Jogi, certyfikowana instruktorka Aerial Jogi wg systemu Unnata, tancerka, choreografka, instruktorka Pilates, dyplomowana trenerka grup podwyższonego ryzyka zajęć „zdrowy kręgosłup”.
Miejsce – Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa
Termin – 26-28.11.2021
3 dni – 24 godziny nauki
Teoria i praktyka
Materiały dydaktyczne

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ INSTRUKTOREM AERIAL JOGI?
Jogowa społeczności zwiększa się o około 20-25% rocznie, przybywa wykwalifikowanych nauczycieli, otwierają się nowe miejsca do praktyki. Aerial joga daje możliwość oferowania ekscytujących, oryginalnych i przynoszących doskonałe efekty zdrowotne zajęć, dzięki którym będziesz w stanie znaleźć swoją niszę na rynku.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Czym jest ten system?
Unnata Aerial Joga jest systemem „powietrznej jogi” stworzonym przez amerykańską akrobatkę i joginkę Michelle Dortignac już ponad 15 lat temu. Klasyczne asany jogi Michelle „podniosła” o metr do góry, układając ciało na specjalistycznym hamaku zawieszonym nad matą. Celem tej metody jest wydłużenie kręgosłupa, rozluźnienie ciała, puszczenie stresu i napięć oraz wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych.

 

Dlaczego warto mieć Aerial w swojej ofercie?
Praktyka w hamaku daje możliwość szybkiego pogłębiania asan. To, czego na macie uczysz się przez 10 lat, w hamaku możesz osiągnąć już w sześć miesięcy! Odciążenie ciała powoduje, że nawet osoby początkujące są w stanie wejść w pozycję i czerpać z niej terapeutyczne korzyści. Pozycje odwrócone stają się łatwe i bezpieczne, bo nie wymagają siły i dużych napięć mięśniowych. Praktyka staje się zabawna i przyjemna.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Żeby w pełni skorzystać z kursu, musisz mieć już bazowe doświadczenie w pracy z ciałem. Zapraszamy instruktorów jogi, pilatesu i innych form fitness, tancerzy, absolwentów A-wf lub osoby praktykujące jogę i Aerial Jogę już dłuższy czas.

Program kursu:
-teroria Unnata Aerial Jogi
-technika BHP praktyki
-rodzaje hamaków i ich mocowań
-technika 4 podstawowych zwisów
-dynamiczne ćwiczenia i asany w zwisach
-formy asystowania i korekt uczniów
-struktura i metoda prowadzenia zajęć
-modyfikacje asan do indywidualnych potrzeb ucznia
-układanie sekwencji w hamakach

PLAN ZAJĘĆ 26-28.11.2021
9.00- 10.45 – lekcja aerial jogi
10.45-11.00 przerwa na herbatę
11-13.30.00 teoria i praktyka
13.30-14.30 przerwa na lunch

14.30-17.00 teoria i praktyka

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Certyfikat ukończenia kursu uprawnia do wykonywania zajęć Aerial Jogi.

CENA: 1600 ZŁ
Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów dydaktycznych
Opłata za Kurs Instruktorski jest bezzwrotna.

W wyjątkowych sytuacjach uniemożliwiających udział w wybranej edycji, można wziąć udział w kolejnej edycji Kursu lub przenieść opłatę na inny kurs lub wyjazd z oferty joga-joga.pl. Można też przekazać wpłatę na rzecz innej, wskazanej przez uczestnika osoby.
Wszystkie takie sytuacje należy zgłosić Organizatorom kursu najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia Kursu.

O prowadzącej:
Tatiana Antonina Potapowa to dyplomowana nauczycielka Jogi (Yoga Alliance RYT 200), certyfikowana instruktorka Aerial Jogi wg systemu Unnata, tancerka, choreografka, instruktorka Pilates, dyplomowana trenerka grup podwyższonego ryzyka zajęć „zdrowy kręgosłup”. Osoba z pasją do wykonywanej pracy, ogromna wiedzą i talentem do nauczania.

Informacje i zapisy

Zadzwoń: 534 923 923, 666 923 999
Napisz email: joga@kursnauczycielski.pl