ZIMA Z JOGĄ 2022 :: 7 DNI :: GÓRY :: OCHOTNICA DOLNA :: F4

ZIMA Z JOGĄ 2022 :: 7 DNI :: GÓRY :: OCHOTNICA DOLNA :: F4
12 lutego 2022 - 19 lutego 2022

Ochotnica Dolna jest urokliwą i spokojną miejscowością, położoną w samym sercu Gorców, 20 km od Szczawnicy. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, a na amatorów sportów zimowych czeka stacja narciarska Szczawnica oraz dziesiątki lokalnych wyciągów.  Zamieszkamy z pensjonacie Jurkowskim, znanym z wysokiego standardu usług oraz niespotykanej życzliwości personelu i właścicieli. Do dyspozycji uczestników wyjazdu będą pokoje 1, 2, 3 oraz 4-osobowe. Każdy wyposażony jest w: osobną łazienkę, telewizor, telefon, a także bezpłatny dostęp do internetu. W ośrodku znajdują się między innymi: sauna, jacuzzi, bilard, piłkarzyki, sala dyskotekowa, bar. Na terenie ośrodka dostępny jest parking oraz bacówka.

Joga

Zapraszamy na 4 sesje jogi codziennie w podziale na grupy: początkujące i zaawansowane do wyboru oraz poranną sesję ćwiczeń oddechowych dla wszystkich. Lekcje odbywają się w następujący sposób: wcześnie rano ćwiczeniqa oddechowe, rano do wyboru sesja dla początkujących lub zaawansowanych, wieczorem do wyboru sesja dla początkujących lub zaawansowanych. Wszystkie sesje jogi dla dorosłych trwają 90 minut, odbywają się w przestronnych salach, w pełni wyposażonych w sprzęt do jogi.

Metoda Iyengara – joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniające i rozciągające ciało, regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące.

Wyjątkową cechą jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.
Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

Joga dla kręgosłupa to zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem asan ukierunkowanych na pracę kręgosłupa, łopatek i miednicy. Zajęcia szczególnie polecane dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz z dolegliwościami kręgosłupa. Regularne ćwiczenia pozwalają wzmocnić odpowiednie mięśnie, skorygować postawę, rozluźnić nadwerężone obszary pleców. Ćwiczenia opracowane na bazie jogi według metody Iyengara mają na celu skorygować postawę i wykształcić tę prawidłową.

Nauczyciele

Wiktor Morgulec – dyplomowany nauczyciel wg metody B.K.S Iyengara. Jogę praktykuje od w 1999 roku. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się u najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dheradun. Współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, Akademii Asan oraz portalu internetowego: joga-joga.pl.

Hania Onifade – specjalistka od jogi dla kręgosłupa, fizjoterapeutka i terapeutka naturalna. Stale pogłębia wiedzę na temat ruchu, oddechu, oczyszczania, odżywiania i głębokiego kontaktu z naturą. Prowadzi ćwiczenia ruchowe i oddechowe, między innymi: kinezyterapię w placówkach medycznych i społecznych, gimnastykę leczniczą, ćwiczenia jogi, aerobowe ćwiczenia rytmiczne. Jest autorką książki „Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu. Usuń stres, niedotlenienie, toksyny” oraz książeczki dla dzieci „Mikrobiom Wspaniały”.

Joga dla dzieci

Kiedy rodzice ćwiczą jogę, dzieci spędzają miło i kreatywnie czas pod dobrą, kompetentną opieką. W trakcie porannych i popołudniowych zajęć dla dorosłych prowadzone będą zajęcia kreatywne dla dzieci oraz raz dziennie 30-minutowe zajęcia jogi dla dzieci od lat 3. Zapraszamy również na zajęcia kreatywne – wspólne zabawy plastyczne i ruchowe, wspierające dzieci w samopoznaniu i integracji. Dzieci powyżej 3 roku życia muszą posiadać umiejętność funkcjonowania w grupie. Zajęcia będzie prowadzić Ula Kukulska, dyplomowana instruktorka jogi i doświadczona animatorka.

Zajęcia kreatywne dla dzieci w wieku:
– 3-5 lat – maluszki zapraszamy na bajkowe, pełne niespodzianek, pobudzające wyobraźnię zajęcia. Będziemy się bawić, wcielać w role, opowiadać sobie bajeczki i wspólnie poznawać świat.
– 6-9 lat – zapraszamy na niesamowite pełne niezapomnianych chwil, zabawy, gry, zajęcia plastyczne z elementami orgiami i kirigami. Poprzez zabawę i zdrową rywalizację nauczymy się zasad fair play, a na zajęciach plastycznych „ożywimy” zwykłą kartkę papieru.
– 10-12 lat – starszaki zapraszamy na ekscytujące zabawy ruchowe oraz plastyczne. Wspólnie będziemy tworzyć postaci z orgiami, eksperymentować z kartką papieru, dowiemy się, co to jest mandala. Każdy będzie miał szansę stworzyć własną indywidualną mandalę.

Justyna Danuta Gęsikowska – dyplomowany Naturopata Kinezjolog. Uwielbia zgłębiać, doświadczać i łączyć różne naturalne metody pracy z ciałem i umysłem – to jej pasja i sposób na życie. Oprócz promowania zdrowego oddechu Metodą Butejki, zajmuje się również terapią dźwiękiem z użyciem kamertonów, masażem Lomi Lomi Nui oraz Raindrop Technique* Young Living.  Pracuje również nowatorskimi metodami biorezonansowymi przy pomocy SCIO. Studiuje Psychobiologię i Zielarstwo. Praktykuje i propaguje zdrowy ruch. Kształci się w dziedzinie Jogi, Qigong oraz Starosłowiańskiej Gimnastyki dla Kobiet.

Narty

Wszystkim amatorom sportów zimowych polecamy okoliczne stacje narciarskie. Szczególnie polecamy stację Palenica (w Szczawnicy) oraz Kluszkowce. Obydwie zapewnią doskonałą zabawę początkującym i zaawansowanym narciarzom.

narty ochotnica

Kuchnia wegetariańska

Naszą specjalnością jest kuchnia wegetariańska, w której jesteśmy bardzo wybredni. Dlatego na wyjazdowe kursy zapraszamy najlepszych kucharzy wegetarian, którzy przygotowują dla nas zdrowe, pyszne posiłki, a wieczorami dzielą się z chętnymi swoim doświadczeniem na kursie kuchni wegetariańskiej.

Gotować dla nas będzie Piotr Henschke – Restaurator, szef kuchni w wielu warszawskich, wegetariańskich restauracjach, autor książki „Kuchnia Wegetariańska w Malinowym Chruśniaku”, współautor pierwszego na polskim rynku multimedialnego podręcznika gotowania – „Kuchnia Wegetariańska”, „Cztery Pory Roku”.

Przez wiele lat, podróżując po różnych zakątkach Azji, zgłębił tajniki kuchni ajurvedyjskiej (staroindyjskiej) oraz chińskiej,w których właściwe odżywianie jest metodą na długowieczność, zdrowie i piękno. W Instytucie prowadzi warsztaty kuchni indyjskiej, wegetariańskiej oraz wegańskiej.

Kurs kuchni wegetariańskiej

Serdecznie zapraszamy na kurs gotowania podczas którego będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z tajnikami kuchni wegetariańskiej oraz praktycznego nauczenia się przygotowywania smacznych i prostych potraw. Kurs poprowadzi Piotrek Henschke.

Dodatkowe atrakcje

DODATKOWE WYCIECZKI – w czasie wolnym, między jogą, zapraszamy na wycieczki organizowane w zależności od pogody, potrzeb, chęci i zaawansowania uczestników.

Możliwe wycieczki górskie
1. Lubań 1225 m/ dla zaawansowanych
2. Turbacz 1310 m/ dla zaawansowanych, na szczycie schronisko
3. Wąwóz Homole, Wysoka, Durbaszka/ dla zaawansowanych/ 2 schroniska
4. Sokolica 747 m/ dla średniozaawansowanych
5. Wycieczka rowerowa/Szczawnica – Czerwony Klasztor/ dla średniozaawansowanych
6. Wąwóz Homole/ dla dzieci/ schronisko na szczycie
7. Wyciągiem na Palenicę, schronisko Orlica, Dunajcem do Szczawnicy/ dla dzieci/ schronisko
8. Jaworki, Dolina Białej Wody/ dla dzieci/ bacówka z oscypkami na szczycie
9. Willa Akiko/ dla dzieci/ na szczycie schronisko w japońskim stylu
10. Wzdłuż Dunajca do granicy/ dla dzieci/ sklep i bar na granicy

Cennik

OSTATNI POKÓJ!

Cena za osobę dorosłą w pokoju 2,3,4- osobowym: 2310 zł

Cena za osobę dorosłą w pokoju 1 osobowym: 3010 zł

Cena za dziecko w wieku 4-11 lat: 1750 zł

Cena za dziecko do lat 3 (bez łóżka): 250 zł

Rezerwacji na turnus z jogą można dokonać WYŁĄCZNIE poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, inne formy rezerwacji ( mail, telefon)  nie będą brane pod uwagę.

Wpłata zadatku WYŁĄCZNIE po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji mailem.

Zadatek należy wpłacić w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji

Zapisy

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, należy wpłacić 2 zadatki:

Na konto organizatora zajęć jogi 500 pln za każdą osobę dorosłą; 200 zł za każde dziecko.
JOGA-JOGA.PL 49 1140 2004 0000 3102 4532 3490

Tytuł przelewu: “KARNET NA ZAJĘCIA JOGI F4 2022 OCHOTNICA”

Na konto organizatora pobytu:

zadatek: 400 zł/ za osobę dorosłą,  250 zł/ za dziecko

Konto: B.S. Krościenko 36 8817 0000 2001 0000 3030 0001

Tytuł przelewu: “Zaliczka ZIMA Z JOGĄ OCHOTNICA”

 

RESZTA KWOTY PŁATNA WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ NA MIEJSCU (nie akceptujemy kart).

PROSIMY NIE PRZELEWAĆ CAŁOŚCI KWOTY NA KONTO.

Każda zmiana terminu, jeśli jest to w ogóle możliwe (poza udokumentowanymi medycznie przypadkami Covid 19) kosztuje każdorazowo 150 złotych od osoby.

Zniżki

SREBRNA KARTA upoważnia nawet do 15% zniżkisrebrna_karta_jj

Odbierz SREBRNĄ KARTĘ i korzystaj z najlepszych cen na nasze zajęcia  jogi.

Dla kogo?

SREBRNA KARTA przysługuje każdemu, kto brał udział w naszym wyjeździe.

Jakie korzyści?
SREBRNA KARTA upoważnia do korzystania ze stałych rabatów procentowych na nasze zajęcia.

rabat na karnet na jogę 5% – dla każdego, kto był z nami na 1-5 wyjazdach
rabat na karnet na jogę 15% – dla każdego, kto był z nami na 6-10 wyjazdach

Rabaty z tytułu karty SREBRNEJ KARTY nie łączą się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczą kursów dodatkowych i warsztatów.

UWAGA !:Jeśli posiadasz SREBRNĄ KARTĘ Prosimy podczas wypełniania FORMULARZA ZGŁOSZENIA na wyjazd zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać nr posiadanej karty.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ LUB NAPISZ
tel. 666 923 666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 17.00
mail zapisy@joga-joga.pl

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach,  z przyczyn losowych mogą nastąpić  zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku  zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie.

W przypadku, gdy na wyjazd zgłosi się grupa poniżej 20 osób, organizator zastrzega sobie prawo do wysłania jednego nauczyciela jogi.

Opieka i joga dla dzieci będzie realizowana pod warunkiem, że zbierze się na wyjeździe grupa minimum 3 dzieci. Jeśli grupa się nie zbierze, cena za dziecko ulega obniżce 10%.

Jeżeli jakaś impreza nie będzie mogła zostać przeprowadzona w zakładanym terminie z powodu okoliczności niezależnych od nas, nie możemy ponosić za to odpowiedzialności. W takim przypadku impreza odbędzie się w późniejszym terminie lub terminach. Wpłacone zadatki nie przepadają, będzie je można wykorzystać, jednakże nie możemy Państwu zaproponować żadnych zwrotów. Zapewniamy jednak, że nikt nie zostanie pokrzywdzony.

Każdorazowa zmiana terminu wyjazdu obciążona jest bezzwrotną opłatą manipulacyjną wysokość 150 zł od każdej osoby.
Opłata zostanie doliczona do ceny wyjazdu i pobrana podczas rozliczenia.
Jesteśmy małą firmą rodzinną, nie mamy automatycznego systemu zapisów.
Każda zmiana rezerwacji jest związana z bardzo dużą ilością dodatkowej pracy dla osoby prowadzącej zapisy.
Bardzo prosimy o przemyślane rezerwacje. W wyjątkowych sytuacjach losowych: pogrzeb, śmierć członka rodziny etc opłata może zostać przez nas anulowana.