WIEDŹMA – WIE – Wiedza-Intuicja-Energia :: Warsztat dla kobiet

WIEDŹMA – WIE – Wiedza-Intuicja-Energia :: Warsztat dla kobiet
1 września 2022 - 30 listopada 2022

WIEDZA - INTUICJA - ENERGIA

W czasach, które stawiają przed nami niespodziewane wyzwania, potrzebna jest nowa wiedza i praktyczne umiejętności.
Stoisz przed dokonaniem mądrych wyborów, wyborów które mogą wprowadzić w twoje życie więcej spokoju, pewności siebie i poczucia sprawczości.
Zamiast pogrążać się w lęku czy chaosie podejmij działanie, które poprowadzi Cię do odkrycia źródła mocy w Tobie.

 

Czy potrafisz zachować spokój umysłu w trudnych kryzysowych sytuacjach ?
Czy wiesz jak zadbać o swoją rodzinę w niespokojnych czasach ?
Czy masz odpowiednią wiedzę i umiejętności  ?

Jeśli masz świadomość sensowności tych pytań – ten warsztat jest dla Ciebie.

 

W czasie warsztatów nauczysz się:
– jak zachować spokój i higienę psychiczną w trudnych sytuacjach
– jak sięgnąć do źródeł swojej kobiecej mocy
– jak przygotować swój dom i rodzinę do sytuacji kryzysowych
– jak używać ziół i roślin leczniczych
– jak przechowywać żywność i wodę
– jak przygotować samowystarczalność żywieniową – permakulturowa uprawa przydomowa
– jaki sprzęt i zapasy należy zgromadzić i dlaczego
– jak posługiwać się podstawowymi rodzajami broni
– jak ewakuować swoją rodzinę
– jak się zachować w przypadku braku łączności
– jak udzielać pierwszej pomocy gdy nie ma karetki- TCCC medycyna pola walki

Katarzyna Enerlich przekaże Wam wiedzę z zakresu posługiwania się łatwo dostępnymi roślinami leczniczymi. Nauczy Was jak przygotować podstawowe środki higieny osobistej, środki czystości oraz naturalne leki. Poprowadzi zajęcia integrującej ciało i ducha Nata Jogi (jogi z elementami tańca) oraz zajęcia w Kobiecym Kręgu przywracające łączność z ciałem, kontakt z intuicją i odczuwanie.

Justyna Gęsikowska  wprowadzi w świat medycyny Holistycznej. Dowiecie się jak przygotować medyczne zaplecze domowe, jakie środki chemiczne i naturalne należy zgromadzić w swojej apteczce.
Przybliży wiedzę z zakresu Kinezjologii oraz Totalnej Biologii, które w oparciu o współczesne odkrycia lekarzy i naukowców, łączą to co nowe i innowacyjne ze starożytną wiedzą największych Systemów zdrowotnych takich jak Ajurweda i Tradycyjna Medycyna Chińska.
Poprowadzi zajęcia w Kręgu z automasażu, pracy z ciałem i emocjami.
Połączysz tradycję z nowoczesnością w praktycznym zastosowaniu

Anna Ryczek Anna Ryczek poprowadzi ćwiczenia oddechowe Metodą Butejki.
To niezwykle skuteczna, poparta badaniami, przywracająca naturalny (zdrowy, funkcjonalny) sposób oddychania technika, pomagająca zachować spokój w każdej sytuacji.

Dodatkowo zaproszeni specjaliści od medycyny pola walki – TCCC dostarczą Wam wiedzę w zakresie: praktycznych procedur medycznych w przypadku krwotoków, poważnych urazów i ran. Byli operatorzy służb specjalnych z ekipy Szkolenia Grom poprowadzą zajęcia terenowe oraz podstawową obsługę broni palnej

Dodatkowo zaproszeni goście specjaliści przekażą Wam wiedzę dotyczącą: samowystarczalności żywieniowej, ziół i roślin leczniczych, sposobów przechowywania żywności

Warsztat składa się z następujących modułów:

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ – w zakresie medyczno-zdrowotnym oraz żywieniowym.
W przypadku braku dostępu do opieki zdrowotnej nauczysz się podstawowych procedur ratunkowych i pierwszej pomocy w praktyce. Specjaliści od protokołów TCCC- medycyny pola walki z wieloletnim doświadczeniem w misjach bojowych, nauczą Cię jak postępować w przypadku  nagłych wypadków, które mogą nas spotkać nawet w codziennym życiu. W przypadku między innymi masywnych krwotoków (gdzie w ciągu 2 minut należy skutecznie zatamować krwawienie), braku dostępu do karetki lub gdy liczy się czas, a każda sekunda jest na wagę złota.

Dowiesz się jak skompletować swoją przydomową aptekę. Przekażemy Ci solidną podstawę, tylko to co potrzebne i skuteczne. Dowiesz się jak w praktyce zastosować zioła i rośliny lecznicze do produkcji preparatów, środków czystości i higieny osobistej. Otrzymasz gotowe procedury i sprawdzone przepisy.

Część dotycząca samowystarczalności żywieniowej będzie połączona z wizytą w gospodarstwie permakulturowym. Dostaniesz czystą, 100% sprawdzoną w realnym życiu wiedzę jak w najprostszy, najmniej czaso i energochłonny sposób zorganizować przydomową produkcję żywności.

Dodatkowo otrzymasz informacje nt. przygotowania swojego domu pod kątem sytuacji kryzysowych – jakie zaplecze sprzętowe dobrze jest posiadać i dlaczego.

OCHRONA – Nauczysz się między innymi jak skutecznie obsługiwać podstawowe rodzaje broni palnej: strzelba, karabinek szturmowy, pistolet (w wersji dla początkujących). Zajęcia odbędą się na strzelnicy. Poprowadzą je byli operatorzy JW Grom i JWK ( Jednostki Wojskowej Komadosów )
Jak ewakuować siebie i swoją rodzinę gdyby zaszła taka potrzeba.
Jak poradzić sobie w terenie otwartym, elementy survivalu.
Ćwiczenia będą miały charakter czysto praktyczny.

HIGIENA PSYCHICZNA – podstawą skutecznego działania w kryzysowych sytuacjach jest umiejętność zachowania spokojnego umysłu. W czasie warsztatu poznasz różne sposoby pracy ze swoim ciałem i emocjami, pozwalające na uruchomienie swojej wewnętrznej mocy.
Katarzyna Enerlich poprowadzi zajęcia integrującej ciało i ducha Nata Jogi (jogi z elementami tańca) oraz zajęcia w Kobiecym Kręgu przywracające łączność z ciałem, kontakt z intuicją i odczuwanie.
Justyna Gęsikowska wprowadzi w świat medycyny Holistycznej. Przybliży wiedzę z zakresu Kinezjologii oraz Totalnej Biologii, które w oparciu o współczesne odkrycia lekarzy i naukowców, łączą to co nowe ze starożytną wiedzą największych Systemów zdrowotnych takich jak Ajurweda i Tradycyjna Medycyna Chińska. Systemów, których głównym celem jest profilaktyka i mądre zarządzanie swoimi wszystkimi zasobami.
Spojrzysz z innej perspektywy na paradygmat zdrowia i ukryte przyczyny różnych dolegliwości.
Anna Ryczek poprowadzi ćwiczenia oddechowe Metodą prof. Butejki, pozwalające na zbudowanie wydolności oddechowej, a także umożliwiające zachowanie spokoju w każdej sytuacji

Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort

Na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Muszyną a Piwniczną-Zdrój, położona jest Wierchomla Mała. Ta urokliwa miejscowość turystyczna posiada własną stację narciarską z jednym z najdłuższych w Polsce wyciągów krzesełkowych (1600 m), czynnym także latem. Odbywają się tu cykliczne imprezy sportowe – narciarskie i rowerowe oraz Joga Festiwal. Górski Maraton Jogi.

Gościć nas będzie ***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort., który dysponuje pokojami 1, 2 oraz 3-osobowymi (każdy wyposażony w łazienkę, telewizor oraz internet). Do dyspozycji gości jest: Restauracja „Tysina”, która serwuje pyszne dania kuchni wegetariańskiej i wegańskiej;  klimatyczne lobby bar, dyskoteka i stół bilardowy.
W swojej ofercie hotel posiada również strefę wellness z krytym basenem, saunami, jacuzzi oraz gabinety SPA z licznymi zabiegami kosmetycznymi i zdrowotnymi.

Najbliższy warsztat odbędzie się po wakacjach.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ LUB NAPISZ
tel. 666 923 666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 17.00
mail zapisy@autarkia.pro