Warsztaty Brave Heart : : Mądrość Odpowiedzialność Czyn

Warsztaty Brave Heart : : Mądrość Odpowiedzialność Czyn
1 września 2022 - 31 grudnia 2022

ŚWIADOMOŚĆ – HART DUCHA – SIŁA SPOKOJU – UMIEJĘTNOŚCI – SPRZĘT – MĄDRE DZIAŁANIE

Czas wyzwań wymaga mądrego, odpowiedzialnego działania.
W trudnych czasach mężczyzna staje przed dokonaniem trudnych wyborów.
Do tych wyborów należy się dobrze przygotować aby skutecznie ochronić siebie i swoją rodzinę.

Czy potrafisz zachować spokój umysłu w kryzysowych sytuacjach ?
Czy potrafisz sięgnąć do źródeł swojej męskiej mocy ?
Czy posiadasz odpowiednie umiejętności i sprzęt ?

Jeśli masz świadomość sensowności tych pytań – ten warsztat jest dla Ciebie!!!

 

W czasie warsztatów nauczysz się:

– technik pracy z ciałem, umysłem i oddechem pomagających zachować spokój – sposobów dotarcia do swojej męskiej mocy
– jak przygotować swój dom i rodzinę do sytuacji kryzysowych
– jaki sprzęt i zapasy należy zgromadzić i dlaczego
– jak bezpiecznie posługiwać się różnymi rodzajami broni ( ekipa Szkolenia Grom)
– jak ewakuować swoją rodzinę,
– jak się zachować w przypadku braku łączności
– jak udzielać pierwszej pomocy gdy nie ma karetki- TCCC medycyna pola walki
– jak używać ziół i roślin leczniczych,
– jak przechowywać żywność i wodę
– jak przygotować samowystarczalność żywieniową – permakulturowa uprawa przydomowa

Nauczyciele

Paprodziad ( Włodek Dębowski ) poprowadzi Was przez proces sięgania do źródeł swojej męskiej mocy. Zajęcia w męskim kręgu wraz z wiedzą dotyczącą korzeni naszej mocy i naszych słabości. Zajęcia praktyczne. Mądrość musi poprzedzać każde działanie.

Borkoś ( Marcin Borkowski ) przekaże niezbędną wiedzę praktyczną – jak zachować się w przypadku awarii systemu. Jak samodzielnie zastąpić pomoc medyczną, której może zabraknąć w trudnych czasach.

Wiktor Morgulec poprowadzi codzienną praktykę jogi pomagającą utrzymać dobry stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Ćwiczenia oddechowe zwiększające wydolność i pozwalające zachować spokój w każdej sytuacji

Artur Morgulec wraz z ekipą profesjonalistów Szkolenia Grom, byłymi operatorami J.W GROM, JWK, BOA przekażą wiedzę jak zachować się w kryzysowych sytuacjach, jak bezpiecznie obsługiwać różne rodzaje broni palnej. Jak przygotować swój dom, rodzinę, samochód na niepodziewane sytuacje.

Dodatkowo zaproszeni goście specjaliści przekażą Wam wiedzę dotyczącą: samowystarczalności żywieniowej, ziół i roślin leczniczych, sposobów przechowywania żywności

Warsztat składa się z 3 modułów:

HIGIENA PSYCHICZNA – podstawą skutecznego działania w kryzysowych sytuacjach jest umiejętność zachowania spokojnego
umysłu. W czasie warsztatu poznasz różne sposoby pracy nad umysłem pozwalające na uruchomienie swojej wewnętrznej mocy. Włodek Dębowski  “Paprodziad” poprowadzi Cię w Męskim Kręgu ścieżką  eksploracji swojego umysłu i wzmacniających mentalnie ćwiczeń. Wiktor Morgulec przekaże podstawy  jogi wprowadzające równowagę pomiędzy: siłą – gibkością i wytrzymałością. Poznasz ćwiczenia oddechowe metodą prof. Butejki pozwalające na zbudowanie wydolności oddechowej, a także umożliwiające zachowanie spokoju w trudnych sytuacjach.

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ
– w zakresie medyczno-zdrowotnym oraz żywieniowym. W przypadku braku dostępu do opieki zdrowotnej nauczysz się podstawowych procedur medycznych w praktyce pozwalających na radzenie sobie z poważnymi urazami. Postępowanie w przypadku masywnych krwotoków, gdzie w ciągu 2 minut należy skutecznie zatamować krwawienie, postępowanie w przypadku wszelkich nagłych zdarzeń. Specjaliści od protokołów TCCC- medycyny pola walki z praktycznym doświadczeniem z misji bojowych nauczą Cię jak postępować. Do tego wiedza dotycząca skompletowania domowych zapasów medycznych. Część dotycząca samowystarczalności żywieniowej będzie połączona z wizytą w realnych warunkach permakulturowego gospodarstwa, gdzie prowadzący w  czysto praktycznym aspekcie przekaże Ci wiedzę jak w najprostszy i najmniej czaso i energochłonny sposób zorganizować przydomową produkcję żywności. Dodatkowo otrzymasz informacje nt. przygotowania swojego domu pod kątem sytuacji kryzysowej – jakie zaplecze sprzętowe należy zapewnić.

BEZPIECZEŃSTWO
– byli operatorzy JW Grom i JWK ( Jednostki Wojskowej Komadosów ) nauczą Cię jak bezpiecznie i skutecznie obsługiwać podstawowe rodzaje  broni palnej: strzelba, karabinek szturmowy, pistolet. Zajęcia będą się odbywać na strzelnicy. Jak należy przygotować swój dom i samochód na wypadek sytuacji kryzysowej. Jak bezpiecznie ewakuować siebie i swoją rodzinę. Jak przetrwać w trudnym terenie, elementy survivalu. Ćwiczenia będą miały charakter praktyczny.

Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort

Na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Muszyną a Piwniczną-Zdrój, położona jest Wierchomla Mała. Ta urokliwa miejscowość turystyczna posiada własną stację narciarską z jednym z najdłuższych w Polsce wyciągów krzesełkowych (1600 m), czynnym także latem. Odbywają się tu cykliczne imprezy sportowe – narciarskie i rowerowe oraz Joga Festiwal. Górski Maraton Jogi.

Gościć nas będzie ***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort., który dysponuje pokojami 1, 2 oraz 3-osobowymi (każdy wyposażony w łazienkę, telewizor oraz internet). Do dyspozycji gości jest: Restauracja „Tysina”, która serwuje pyszne dania kuchni wegetariańskiej i wegańskiej;  klimatyczne lobby bar, dyskoteka i stół bilardowy.
W swojej ofercie hotel posiada również strefę wellness z krytym basenem, saunami, jacuzzi oraz gabinety SPA z licznymi zabiegami kosmetycznymi i zdrowotnymi.

Najbliższy warsztat odbędzie się po wakacjach.

Kontakt

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ LUB NAPISZ
tel. 666 923 666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 17.00
mail zapisy@autarkia.pro