Wierchomla SKI&SPA RESORT ***

Wierchomla SKI&SPA RESORT ***

Najbliższe wyjazdy

  Hotel*** Wierchomla SKI&SPA Resort to doskonale wyposażony kompleks turystyczny o wysokim standardzie. Obiekt dysponuje pokojami dwuosobowymi (każdy wyposażony jest w łazienkę, telewizor oraz internet).

  Goście mogą również korzystać z restauracji, klimatycznego lobby baru, dyskoteki, stołów bilardowych i kawiarenki internetowej. Na chętnych czeka też basen kryty, jacuzzi, solarium oraz salon SPA z licznymi zabiegami kosmetycznymi i zdrowotnymi.

  Wierchomla Mała to malownicza, górska miejscowość położona w Beskidzie Sądeckim. Turystów przyciąga tu bogaty krajobraz Popradzkiego Parku Krajobrazowego, zielone lasy pełne grzybów i jagód, niepowtarzalna, spokojna atmosfera oraz piękne widoki z górskich szczytów. Łagodne, mało oblegane szlaki idealnie nadają się do rodzinnych wycieczek i spokojnych spacerów, bardzo popularne są tu także wyprawy rowerowe oraz nordic walking.

  Dla tych, którzy mają niespożyte pokłady energii Wierchomla ma do zaoferowania miasteczko linowe, quady, wypożyczalnie rowerów i kijków do nordic walking, boiska, korty tenisowe siłownię, i wiele innych atrakcji. Dzieci też nie będą się nudzić – czeka na nich duży, nowoczesny plac zabaw oraz przedszkole i mnóstwo kreatywnych zabaw.

  Warto wybrać się na zwiedzanie najbliższej okolicy, która ma wiele do zaoferowania: przepiękna Dolina Popradu oraz miejscowości słynące z źródeł wód mineralnych i uzdrowisk (Muszyna, Krynica, Piwniczna, Szczawnica). Rejony te słyną również z zabytkowych drewnianych cerkwi i innych pozostałości architektonicznych po kulturze Łemkowskiej.

  Loading Map....

  Wyjazdy, które się tu odbyły

  1 2

  Opinie

  Jeśli Jogę od czegoś warto zacząć, zacznij od Janusza i Włodka! 🙂
  Krzysztof, Piotrków Trybunalski
  Świetny dobór kadry. Janusz i Włodek to profesjonaliści. Dziękuję za tydzień z Jogą - chętnie podejmę kolejne wyzwanie.
  Agnieszka, Piotrków
  Fajne ćwiczenia oddechowe, profesjonalne zajęcia jogi w formie ''fizjo-sportowej'' 🙂
  Ania, Warszawa
  Świetne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające całe ciało. Ogromny plus za zajęcia z oddychania metodą Butejki z fantastyczną, profesjonalną Anią
  Marta, Londyn
  Sympatyczna atmosfera, pyszne jedzenie, piękna okolica. Zajęcia z jogi rewelacyjne. Hotel o wysokim standardzie, blisko gór.
  Ola