Pałac Sulisław *****

Pałac Sulisław *****

SULISŁAW malowniczo położony zakątek Opolszczyzny, oddalony niespełna 70 km od Wrocławia. Zaciszna okolica i piękne krajobrazy, doskonale sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i głębokiemu odprężeniu. Bliskość kojącej zieleni, pozwoli odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się i zregenerować siły.

PIERWSZY W POLSCE OŚRODEK MEDYCYNY AJURWEDYJSKIEJ W ZABYTKOWYM  PAŁACU z 1688 r. Najwyższy komfort pięciogwiazdkowego hotelu, w połączeniu z dobrodziejstwami ajurwedyjskiego SPA, umilą odpoczynek i pomogą przyjemnie wykorzystać każdą chwilę.

Historia tego wyjątkowego miejsca, powiązana jest z zakonem Templariuszy, a jego początki sięgają XVII stulecia – 1688 roku. Jednym z włodarzy obiektu był cesarz Wilhelm I. W 1888 roku właścicielem Sulisławia został Hans Karl Hrabia von Schaffgotsch, syn właściciela pałacu w Kopicach, który przebudował miejsce na styl neogotycki. Od 1909 roku, Pałac był w dzierżawie, a w 1919 roku został sprzedany hrabiemu von Franken-Sierstorpff. Po II wojnie światowej, obiekt przejęła administracja państwowa. Pałac został całkowicie odrestaurowany i otwarty w 2012 roku.

Połączenie wyjątkowo ekskluzywnych wnętrz Pałacu, z dobrodziejstwami płynącymi z jogi, ajurwedy i odpowiedniej diety, z pewnością pomoże nabrać sił witalnych. Każdy z Gości traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu może optymalnie wypocząć oraz poprawić stan swojego zdrowia.

POKOJE

HOTEL & SPA ***** dysponuje pokojami 1,2-osobowymi w wariancie stanrad oraz de luxe w hotelu lub w pałacu.

HOTEL – POKÓJ STANDARD

Pokoje standard w Hotelu Sulisław mają miłe i przytulne wnętrze i zapewniają Gościom wszelkie wygody.

HOTEL – POKÓJ DE LUXE

Pokoje deluxe w Hotelu Sulisław zostały wyposażone w oryginalne, antyczne meble.Dekorację stanowią piękne obrazy, bogate elementy sztukateryjne, kryształowe żyrandole i stylowe zasłony.

PAŁAC – POKÓJ STANDARD

1-osobowy: Każdy pokój w Pałacu jest wyjątkowy i charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrza. Doskonałe wyposażenie, wygodne meble i wysmakowane detale zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek.

2-osobowy: Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, najwyższej jakości tkanin oraz elementów dekoracyjnych uzyskano efekt przytulności i domowego ciepła. Wygodne łóżka zapewniają długi i zdrowy sen, a piękne detale cieszą oko.

PAŁAC – POKÓJ DE LUXE

2-osobowy: to najlepszy wybór na dłuższe, rodzinne pobyty. Eleganckie wnętrze, stonowana kolorystyka i wysmakowane detale tworzą atmosferę komfortu, którą docenią nawet najbardziej wymagający Goście.

Loading Map....

Wyjazdy, które się tu odbyły

Opinie

Świetna atmosfera. Dla początkujących przystępne ćwiczenia oraz bardzo dobre instrukcje prowadzących.
Małgosia, Poznań
Zainspirowana przepysznymi posiłkami postanawiam zmienić nawyki żywieniowe. Fantastyczny wyjazd.
Ania
Nawet po 3 dniach intensywnych ćwiczeń jogi czuję się bardzo zregenerowana.
Wera
Profesjonalizm w każdym calu. Miła atmosfera, ciekawi ludzie.
Tomek
Zachęcam wszystkich. Bardzo się cieszę, że pojechałam i na nowo odkryłam dla siebie jogę.
Alicja, Świdnica
Ciekawe, dobrze prowadzone zajęcia. Różnorodność prezentowanych stylów Iyengara oraz Maha Jogi poszerzyła moją wiedzę.
Artur
Wspaniała opieka ze strony organizatora oraz prowadzących ćwiczenia do tego piękna okolica i pyszne jedzenie. Było wyśmienicie.
Anna R. Warszawa
Pokonałam własne słabości bo ograniczenia są tylko w głowie! Wyjazd zainspirował mnie do życiowych zmian! Dziękuję!
Hanna
Jestem zadowolona ze wszystkich wyjazdów z joga-joga.pl i śmiało polecam je znajomym!
Piękne miejsce, zameczek wśród pól i łąk, jak okiem sięgnąć. Renesansowe meble i oryginalne obrazy Łempickiej - super!