Joga Festiwal i VI Górski Maraton Jogi

Joga Festiwal i VI Górski Maraton Jogi

KIEDY I GDZIE?

23 – 26 sierpnia 2018 w Wierchomli – 4 dni warsztatów jogi – WSTĘP WOLNY! Imprezie patronują: Katarzyna Enerlich, Agnieszka Majewska, Iwona Kibil, Oktawia Nowacka, Wiktor Morgulec oraz Szymon Urban. 108 Powitań Słońca odbędzie się w intencji zwiększenia świadomości ekologicznej.

W malowniczym miejscu z przepięknym widokiem na góry spotkają się osoby z całej Polski. I Ty możesz być jedną z nich! Zobacz, jak było w 2017 roku.

Ideą czterodniowej imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez ruch i aktywny wypoczynek. Każdy może wziąć udział w imprezie. Dodatkowo w programie są m.in. warsztaty kulinarne, warsztaty kosmetyków naturalnych, warsztaty botaniczno-zielarskie w terenie, Yogattractive (joga twarzy), koncert gongów i mis oraz wiele innych atrakcji!

CO MI TO DA? 

Podczas 4 dni warsztatów poznasz ćwiczenia:
• wzmacniające ciało,
• regulujące oddech,
• poprawiające koncentrację,
• uwalniające od stresu

JAK TO ZROBIĆ?

Zarejestruj się dziś. Każdy może wziąć udział w VI Górskim Maratonie Jogi w Wierchomli. Aby się przygotować odbierz bezpłatny zestaw ćwiczeń z dokładnym omówieniem każdej pozycji. Ćwicz codziennie i wzmacniaj swój organizm.

Zapisz się na specjalny 6 dniowy kurs przygotowujący do Maratonu Jogi. Będziesz dostawać od nas kolejne lekcje – całkowicie za darmo.

DLA KOGO?

Dla chcących rozpocząć przygodę z jogą  i osób już ćwiczących. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdrowo żyć i zadbać o swoje ciało i umysł!